Zmniejsz rachunek za telefon

Ustaw wysokość miesięcznego rachunku

Oszczędność roczna
+100
Zainteresowany? Przejdź dalej
BrandHero

Niższy rachunek za telefon

Telefon komórkowy nie musi Cię wiele kosztować – płać mniej przenosząc numer!

Ranking abonament bez telefonu (IX 2015)

Ranking

 • 1
  29,99 abonament miesięczny
  0,5 GBpakiet internetowy
 • 2
  34,98 abonament miesięczny
  4 GBpakiet internetowy
 • 3
  39,00 abonament miesięczny
  5 GBpakiet internetowy
 • 4
  39,99 abonament miesięczny
  2 GBpakiet internetowy
 • 5
  49,99 abonament miesięczny
  5 GBpakiet internetowy
 • 6
  49,99 abonament miesięczny
  1 GBpakiet internetowy

Pytania i odpowiedzi Przeniesienie numeru do nowego operatora

Przeniesienie numeru do nowego operatora -Co można zyskać?

 1. Czy zmiana operatora to dobry pomysł?

  znak zapytaniaCo z moim aktualnym numerem telefonu?

  Klienci często nie decydują się na zmianę operatora telefonii komórkowej, ponieważ obawiają się, że utracą swój, posiadany przez wiele lat, numer. Dla większości jest to jednoznaczne z tym, że ich dalsi znajomi stracą z nimi kontakt. Na szczęście czasy, w których numer telefonu był przypisywany do konkretnej sieci minęły bezpowrotnie. Samym przeniesieniem numeru zajmie się Twój nowy operator, do którego zgłosisz się po lepszą ofertę.

  Dlaczego warto zmienić operatora komórkowego?

  Firmy telekomunikacyjne wzajemnie walczą ze sobą o nowych klientów, oferując im często lepsze warunki abonamentowe niż swoim własnym! W wielu przypadkach okazuje się, że zmiana operatora na innego opłaca się tylko po to, aby po roku lub dwóch wrócić do tego, który jest naszym ulubionym, ponieważ tylko tym sposobem będzie można skorzystać z bardziej atrakcyjnych warunków. Operatorzy komórkowi zdają się bardziej walczyć o przyciągnięcie klientów od konkurencji niż o utrzymanie już posiadanych abonentów.

  Znajdź mi lepszą ofertę na telefon
 2. Czy zamiana telefonu na abonament jest lepsza niż telefon na kartę?

  zyski i oszczędnościAbonament czy karta? Odpowiedz jest tendencyjna: „to zależy”. Wybór dyktuje sytuacja i potrzeby konkretnej osoby. Warto jednak pamiętać, że sieci komórkowe rozwinęły się w Polsce do tego stopnia, że, wybierając odpowiednią ofertę, klient będzie płacił tylko za to, z czego faktycznie chce korzystać. Często będzie to stała miesięczna kwota za każdą z usług. W ten sposób osoby, które nie potrzebują nowego telefonu do umowy abonamentowej mogą za bogaty pakiet minut, SMSów i internetu płacić tylko kilkanaście złotych miesięcznie! W telefonach na kartę taka kwota wystarczyłaby jedynie na ok. 100 minut rozmów. Abonament może więc być znacznie korzystniejszą opcją.

  Umowa kredytu od operatora komórkowego

  Warto też pamiętać, że wzięcie telefonu na abonament to nic innego, jak zaciągnięcie od operatora pożyczki na sprzęt elektroniczny służący do korzystania z usługi (comiesięcznym rachunkiem opłacamy nie tylko wykonane połączenia, ale i wartość nowo otrzymanego telefonu). Ciężko jednak zaprzeczyć temu, że umowa z operatorem to najłatwiejszy, w obecnych czasach, kredyt, jaki można uzyskać na ten cel! Więcej na ten temat powiedzą Ci doradcy lepszej oferty.

  Chcę niższy abonament
 3. Jakie jest ryzyko i gdzie jest haczyk?

  Odmowa umowy abonamentowej

  hakZdarzają się przypadki, choć wyjątkowo rzadko, w których sieć komórkowa odmawia klientowi sprzedaży telefonu wraz z umową abonamentową. Jest to jednak najczęściej związane z tym, że dana osoba miała już w przeszłości podpisaną umowę z jakimś operatorem i się z niej nie wywiązała należycie.

  Problemy i koszty przeniesienia numeru do nowego operatora

  Przenoszenie numeru opłaca się najbardziej oczywiście w chwili, gdy kończy się nam umowa z aktualnym operatorem. Co jednak jeśli znajdziemy super ofertę, a nasza stara umowa obowiązuje nas jeszcze wiele miesięcy? Musimy liczyć się z konsekwencjami finansowymi wypowiedzenia umowy. Naliczona należność nie jest karą za zerwanie umowy, ale zwrotem przyznanej ulgi. Zwykle jest ona udzielana na nowy telefon, z którego dzwonimy. Opisujemy ten problem w artykule dedykowanym przedsiębiorcom, ale kwestie zerwania umowy są identyczne w przypadku telefonów firmowych jak i prywatnych. Więcej porad znajdziesz w dziale dotyczących zmiany operatora komórkowego.

  Problemy z porównaniem ofert i cen

  Zastanawiając się, czy to się opłaca trzeba pamiętać, że umowa abonamentowa jest pakietem składającym się na ogół z telefonu oraz różnego rodzaju usług telekomunikacyjnych. Porównywanie ceny wymarzonego telefonu w sklepie z sumą opłat abonamentowych za cały okres trwania umowy nie przyniesie wiarygodnych wyników. Do sklepowej ceny aparatu telefonicznego powinno się doliczyć jeszcze koszta związane z połączeniami, SMSami i internetem, za analogiczny okres. Porównania nie są zatem proste, ale zawsze możesz skorzystać z naszej bezpłatnej pomocy.

  Chcę płacić mniej za telefon

Nasze GWARANCJE

Gwarancje LepszaOferta.pl

 1. Gwarantujemy dobrą, korzystną ofertę dla Ciebie

  Nasza praca polega na sprawdzaniu bieżących ofert na rynku i wyszukiwaniu „perełek”, dzięki którym możesz zyskać dodatkowe oszczędności lub inne korzyści.

 2. Gwarantujemy, że nie wysyłamy SPAMU i ofert bez sensu

  Naszym celem jest zaoferowanie produktów, które przyniosą Ci realne korzyści. Jeśli nie uda nam się znaleźć lepszej oferty, uczciwie poinformujemy Cię o tym.

 3. Gwarantujemy Ci naszą niezależność i obiektywność

  Nie działamy na korzyść żadnej z firm, których oferty znajdziesz w naszym serwisie. Jesteśmy niezależnym brokerem, który pomaga Ci w znalezieniu lepszych, bardziej korzystnych ofert na prąd, kredyt czy abonament.

 4. Gwarantujemy Ci, że z lepszą ofertą zyskasz korzyści bez wyrzeczeń

  Wybieramy oferty, które przynoszą określone korzyści lub oszczędności, a nie zmuszają Cię do jakichkolwiek wyrzeczeń. Jeśli potrzebne będzie dopilnowanie formalności, zrobimy to za Ciebie. Pomożemy Ci przejść przez cały proces -bezpłatnie.

 5. Gwarantujemy tylko sprawdzone oferty

  Współpracujemy z prawie wszystkich dostawcami usług – znajdziesz u nas tylko oferty spełniające surowe kryteria partnerskie, które stosujemy w celu ochrony naszych klientów. Nasze doradztwo jest w 100% bezpłatne.

 6. Gwarantujemy, że pomagamy Ci bezpłatnie

  Nasz model biznesowy nie obejmuje pobierania jakichkolwiek opłat od naszych odbiorców. Współpracujemy z partnerami, od których otrzymujemy prowizję za pomoc naszym klientom, dlatego nie musisz się obawiać jakichkolwiek ukrytych kosztów. Zależy nam na Twoim zadowoleniu i stałym kontakcie z nami.

 7. Gwarantujemy bezpieczeństwo danych osobowych

  Ochrona danych osobowych jest dla nas najważniejsza , dlatego obiecujemy zawsze chronić przesłane nam informacje – przez cały czas. Możesz nam zaufać. Działamy zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych i wytycznymi GIODO.

 8. Gwarantujemy życzliwość i indywidualne podejście do klienta

  Kontakt z klientem to dla nas jeden z najważniejszych aspektów naszej pracy. Każdą osobę, która się z nami kontaktuje, traktujemy indywidualnie, oferując bezpłatną pomoc i doradztwo. Twój telefon czy e-mail jest dla nas priorytetem.

 

O nas

LepszaOferta.pl pomożemy Ci płacić mniej za rachunki i inne usługi! Jak?

 1. niezaleznie i obiektywnieNiezależnie i obiektywnie

  Porównujemy oferty dostępne na rynku i wybieramy takie, na których zaoszczędzisz najwięcej.

 2. Bez wychodzenia z domu i w 100% bezpłatnie

  w_5_minutSzanujemy Twój czas. Załatwiamy za Ciebie wszystkie możliwe formalności, oferujemy Ci nasze doradztwo i nie bierzemy za to nawet złotówki.

 3. Rzetelnie i z realną korzyścią dla Ciebie

  gwarancjaPorównujemy wszystkie koszty i sprawdzamy pewność oferty. Nasi doradcy służą bezpłatną pomocą. 9 na 10 Polaków może płacić mniej za rachunki -naszym celem jest poprawa tych statystyk.

kontakt
LepszaOferta.pl

ul. Makuszyńskiego 4
31-752 Kraków
KRS 0000410204
NIP 675-147-05-02
Kapitał 600 000 zł opłacony w całości
Poznaj nas lepiej –> zobacz stronę o nas

Zobacz WIĘCEJ

Niższy rachunek za telefon

Telewizja i telefon bez limitu – najlepsze oferty operatorów (październik 2014)

Mogło się już wydawać, że rozdawnictwo sprzętu RTV przy okazji podpisania umowy z operatorem to dawno przebrzmiała melodia. Tymczasem jesienią 2014 roku, do 600 zł zniżki przy zakupie telewizorów znanej koreańskiej marki, proponuje jeden z dostawców usług telekomunikacyjnych. Polacy wciąż chcą być rozpieszczani nowym sprzętem przez dostawców usług, a ci dwoją się i troją, aby […]

Ubezpieczenie telefonu komórkowego -jak działa i jakie są korzyści

Telefon komórkowy to jeden ze sprzętów, który jest szczególnie narażony na wszelkiego rodzaju „kontuzje”. Chyba każdemu chociaż raz zdarzyło się, iż odmówił z nami współpracy, po tym jak niefortunnie upadł na ziemię z szafki nocnej bądź został nieumyślnie zalany jakimś napojem. Ubezpieczenie telefonu – może być więc bardzo pożądaną usługą. Jak ono jednak działa i […]

Ranking ofert operatorów komórkowych dla klientów indywidualnych -sierpień 2014

Najprostsze plany taryfowe dla klientów rezygnujących z promocyjnego zakupu telefonu (tylko SIM) wciąż wydają się najwłaściwszym wyborem dla osób dużo rozmawiających. Mnogość ofert nie ułatwia wyboru, a taryfy oferowane przez operatorów są do siebie podobne. W cenie 30-40 zł miesięcznie możemy liczyć na abonament, w którym będziemy mieli nielimitowane rozmowy (za SMS i MMS trzeba będzie […]

Grunt to rodzinka – o Polsce rodzącej się w Ealing i ambitnej młodzi ze Słopnic

18,7 – oto wskaźnik urodzin na miarę naszych niemałych przecież ambicji. 18,7 to najwyższy wskaźnik przyrostu naturalnego (na tysiąc mieszkańców) odnotowany w Polsce w 1998 roku, w słynnej z dzietności, małopolskiej gminie Słopnice… Do dzisiaj nie rozstrzygnięto, czy do tej erupcji miłości przyczyniła się bardziej krewkość młodzieńców ze Słopnic Dolnych Szlacheckich, czy może uroda panien […]

Sieci komórkowe dla Rodzin

Dla matki, siostry, (…) wujka, a nawet ojca brata szwagra syna – na pewno kojarzysz słynną reklamę sieci Play. Operatorzy GSM prześciagją się w pomysłach, aby pozyskać jak najwięcej klientów. Tym razem kierują swoje oferty do rodzin i bliskich sobie osób. Play z Formułą Rodzina Sieć Play oferuje nam najbardziej rodzinną ofertę na rynku – […]

Gdzie Rzym, gdzie Krym, gdzie Kostaryka – strzeż się tych miejsc…

Około 40 tys. euro (lekko licząc ponad 160 tys. zł) – taki rachunek otrzymał kilka lat temu od wielkiej, niemieckiej firmy telekomunikacyjnej, niejaki Kai Diekmann – naczelny nie stroniącego od sensacji i złośliwości tabloidu Bild… Kadra zarządzająca wyższego szczebla miewa wydatki, więc nie byłoby nic dziwnego w tej fakturze, gdyby nie fakt, że Kai Diekmann […]

Piszą o nas

TechCrunch o LepszaOferta.pl -aplikacja do oszczędzania pieniędzy

Nasz zespół rozwija nie tylko serwis LepszaOferta.pl, ale i inne rozwiązania, które mają pomóc nam wszystkim płacić niższe rachunki. Między innymi szykujemy specjalną aplikację na smartfony, która budzi spore zainteresowanie nie tylko w Polsce. Z pewnością jeszcze o niej usłyszycie. Tymczasem o naszych planach opowiadamy na branżowych spotkaniach. Niedawno Paweł Słowiakowski przedstawiał nasz pomysł podczas konkursu […]

Forbes o LepszaOferta.pl -„Rośnie konkurencja na rynku energii elektrycznej”

Informacja o działalności LepszaOferta.pl pojawiła się na łamach Forbes 13 marca 2014r. Temat prądu elektryzuje nas wszystkich, a już w szczególności gdy mowa o planowanych podwyżkach cen energii. Rynek energii w Polsce się zmienia. Polacy mają wolność wyboru dostawcy energii już od 2007 roku, ale dopiero od niedawna proces ten został ułatwiony. Na rynku pojawiła […]

Reader’s Digest Polska o LepszaOferta.pl

Na temat LepszaOferta.pl i tendencji Polaków do zgadzania się na przepłacanie za prąd, pisano także na łamach Reader’s Digest Polska. Autor przypomina, a niektórych z pewnością dopiero uświadamia, że na polskim rynku istnieją dużo korzystniejsze oferty na prąd niż te, do których przywykliśmy. Polacy wciąż niechętnie sięgają po swoje prawo do wyboru dostawcy prądu, przez […]

NaTemat z LepszaOferta.pl -„Chcesz zmienić dostawcę prądu? Uważaj na pułapki!”

Zmiana dostawcy prądu zaczyna interesować coraz większą grupę osób -co widać także po zainteresowaniu tematem przez media. Tym razem zagadnienie poruszył portal NaTemat, a LepszaOferta.pl uczestniczyła w tworzeniu tego tekstu poprzez swoje merytoryczne wsparcie. „Chcesz zmienić dostawcę prądu? Uważaj na pułapki!” Autorów artykułu zainteresowała zmiana sprzedawcy prądu, ale z nieco innej strony niż pisano o […]

Gazeta Wyborcza o LepszaOferta.pl -„Sprawdź od kogo kupujesz prąd”

LepszaOferta.pl to pierwszy niezależny broker prądu. Pisano o nas między innymi w Gazecie Wyborczej z dnia 3 stycznia 2014 roku. Czytano o nas wtedy w całej Polsce. Jest to część naszej akcji informacyjnej, dzięki czemu wiele osób dowiedziało się o możliwości zmiany sprzedawcy prądu i korzyściach płynących z takiej decyzji. Podsumowanie akcji tani prąd w […]

Newsweek o LepszaOferta.pl -„Prąd potaniał: czy to moment, aby zmienić sprzedawcę”

Początek 2014 roku przywitał nas drobną obniżką cen prądu. Co kryło się za tą decyzją i jaki wpływ ma ona na nas -użytkowników energii elektrycznej? Oto zagadnienia poruszane przez dziennikarza Newsweek. Komentarz LepszaOferta.pl na powyższe tematy oraz samego procesu zmiany sprzedawcy prądu pojawił się w serwisie Newsweek.pl obok wypowiedzi innych ekspertów z rynku energii. Między […]

Parkiet.com o LepszaOferta.pl -„Dostawcy energii rozpoczęli walkę o klienta”

Zachodzące aktualnie zmiany na rynku energii zaczynają interesować coraz większą liczbę osób. O szykującej się rewolucji i uwolnieniu rynku w Polsce tym razem pisze serwis Parkiet.com. Wpisuje się to w naszą akcję informacyjną o korzyściach zmiany sprzedawcy prądu na tańszego. „Dostawcy energii rozpoczęli walkę o klienta” Artykuł w serwisie parkiet.com został opublikowany 7 marca 2014 […]

TVP Kraków o LepszaOferta.pl -Kronika Krakowska 01.01.2014

Czy opłaca się zmienić dostawcę prądu? Materiał Telewizji Kraków. Z początkiem roku odwiedziła nas telewizja Kraków, aby nakręcić materiał o zmianie sprzedawcy prądu. Poproszono nas o komentarz jako pierwszego niezależnego brokera prądu na polskim rynku. Paweł Słowiakowski rozwiewał obawy przed zmianą umowy, opisał rzeczywistą sytuację sektora prądowego w Polsce i przedstawił nasz kalkulator zmiany dostawcy […]

Rzeczpospolita o LepszaOferta.pl -„Dlaczego nie zmieniamy dostawców energii?”

LepszaOferta.pl od początku swojej działalności stara się edukować i informować społeczeństwo o korzyściach płynących ze zmiany sprzedawcy prądu, ale i o samym procesie zmiany umowy z dostawcą energii. Jest to bardzo prosta procedura (szczególnie korzystając z choćby naszych usług) i do tego zupełnie bezpłatna. Okazuje się jednak, że jest jeszcze wiele do zrobienia w tym […]

LepszaOferta.pl na antenie Polskiego Radia Program I -Sygnały Dnia

Prezes LepszaOferta.pl -Paweł Słowiakowski -przekonywał słuchaczy Polskiego Radia do zmiany sprzedawcy prądu na tańszego. 20 stycznia 2014 roku następująco wypowiadał się na antenie „Sygnałów Dnia” Polskiego Radia Programu 1: Nie powinniśmy się obawiać zmiany: ..Nie wiemy o takiej możliwości. Przede wszystkim potrzebna jest edukacja. Na pewno też wstrzymuje nas brak zaufania, chociaż wszystko jest bezpieczne […]

Potrzebujesz Lepszej Oferty? Błyskawicznie Ci ją przedstawimy!

Weź telefon i zadzwoń

535 553 507

Odpowiemy w 3,5 minuty!

lub

Wypełnij! Oddzwonimy i pomożemy

Mamy Lepszą Ofertę na: Prąd, Gaz, Pożyczkę, Ubezpieczenie, Hipotekę, Telefon, Konto, Internet