O nas

O nas

Czym jest LepszaOferta

Czym jest lepszaoferta.pl

lepszaoferta.pl to kalkulator sposobów na oszczędności i optymalizator Twoich wydatków – umożliwia uzyskanie oszczędności od 1,5 do 5 tys zł* rocznie na korzystaniu z Lepszych ofert prądu, kredytów, GSM czy kablówki – bez odkładania pieniędzy czy odmawiania sobie przyjemności.

Tylko LepszeOferty

Tylko LepszeOferty

Mamy pełny przegląd ofert rynkowych, co możesz znaleźć w naszych porównywarkach oraz rankingach – zawsze przedstawimy Ci lepszą ofertę. Jeśli nie mamy lepszej, szczerze o tym powiemy. Nigdy nie będziemy przedstawiać Ci nieistotnych „ofert sponsorowanych”.

Czym jest LepszaOferta

Jak pracujemy

Współpracujemy z prawie wszystkich dostawcami usług – znajdziesz u nas tylko oferty spełniające surowe kryteria partnerskie, które stosujemy w celu ochrony naszych klientów. Nasze doradztwo jest w 100% bezpłatne

Tylko LepszeOferty

Bez spamu

Nie jesteśmy fanami niechcianej poczty, dlatego zawsze wysyłamy tylko wiadomości e-mail , które chcesz otrzymać. Staramy się o jak najlepsze relacje z naszymi klientami. Nie tolerujemy zatem wysyłania spamu.

Czym jest LepszaOferta

Bezpieczeństwo danych osobowych

Ochrona danych osobowych jest dla nas najważniejsza , dlatego obiecujemy zawsze chronić przesłane nam informacje – przez cały czas. Możesz nam zaufać.

Tylko LepszeOferty

Nie sprzedajemy danych

Doceniamy to, że jesteś naszym klientem, dlatego nigdy nie sprzedajemy informacji do innych firm. Jesteś naszym partnerem, a nie nic nie znaczącym nazwiskiem na liście.

Czym jest LepszaOferta

Jak zarabiamy?

Za naszą pomoc i doradztwo nie płacisz ani złotówki. Jak więc zarabiamy? To nie tajemnica 🙂 Otrzymujemy prowizję od sprzedaży każdego produktu, a z racji tego, że mamy wszystkie oferty, nie musimy przekonywać Cię do żadnych „sponsorowanych” umów. Zależy nam jedynie na Twoim zadowoleniu z kontaktu z nami i z przesłanej Ci lepszej oferty. Chcemy zyskać partnera, który chętnie do nas wróci -ufamy, że się nim staniesz.