Pożyczka

Pandamoney - Pożyczka

  • pożyczka od 100 zł do 1 800 zł w 15 minut.
  • 100% online
  • do 30 dni na spłatę pożyczki

ocena
8.8
9
Oprocentowanie od
10 %
Wysokość kredytu od
100
Wysokość kredytu do
1800
Okres od
7 dni
Okres do
30 dni
Bezpłatna pierwsza
Nie
Max kwota pierwszej
1800
Wiek pożyczobiorcy od
18 lat
Wiek pożyczobiorcy do
0 lat
Weryfikacja BIK
Tak
Weryfikacja ZBP
Tak
Weryfikacja BIG
Tak
Weryfikacja ERIF
Tak
Weryfikacja KRD
Tak
Weryfikacja Baza Provident
Nie
 

Czas realizacji Pandamoney - Pożyczka

Zgłoszenia obsługiwane jest maksymalnie do 24h, od czasu złożenia. Jeśli Twój czas oczekiwania jest dłuższy to zadzwoń do nas pod nr 535 553 507 lub napisz na adres pomoc@lepszaoferta.pl

Jak wybrać, zamówić produkt? Pożyczka z Pandamoney

Otwórz i wypełnij formularz dostępny pod tym linkiem. Jeśli masz problem z realizacją skontaktuj się z nami pod nr 535 553 507 lub napisz na adres pomoc@lepszaoferta.pl.

Pandamoney jest serwisem oferującym pożyczki na krótki okres od 7 do 30 dni. Klient składa wniosek na kwotę dostosowaną do swoich indywidualnych potrzeb. Udzielane są pożyczki w wysokości od 100 do 1800zł. Decyzja następuję w ekspresowym tempie, dodatkowo klient ma możlowośc otrzymania rabatu po zalogowaniu się w serwisie społecznościowym. Pieniądze wpływają na konto już w ciągu 15 minut.  

Ważna informacja: Mimo naszych wysiłków podejmowanych celem zapewnienia prawidłowości informacji, dotyczących produktów finansowych i usług, które prezentujemy na tej stronie internetowej, należy traktować je jedynie jako dane orientacyjne. Nie ponosimy odpowiedzialności w przypadku, gdy któraś z informacji okaże się, po czasie jej publikacji, niedokładna. Widzisz błąd? Zgłoś nam go w korzystając z podstrony kontakt.