Pożyczka od 5 do 50 dni

Solcredit - Pożyczka od 5 do 50 dni

Pożyczając pieniądze, należy poznać i przeanalizować wiele czynników, zanim podejmie się ostateczną decyzję, na którą ofertę pożyczki się zdecyduje. Na szczęście, złożenie wniosku o mini pożyczkę z Solcredit jest bardzo proste. Nasza porównywarka wyszukuje najlepsze i najbardziej uznane instytucje pożyczkowe oraz pomaga klientom znaleźć ofertę, która najlepiej odpowiada ich potrzebom. W dodatku wszystko jest proste, nawet, jeżeli robi się to z telefonu komórkowego lub tabletu! Oszczędzaj czas! Nasza usługa jest online od początku do końca. Bez kolejek, bez żyrantów, bez zatrudnienia, bez formalności. I zupełnie za darmo!

Jakie wymogi trzeba spełnić, aby złożyć wniosek o pożyczkę?
Jest kilka prostych warunków, które należy spełnić, chcąc pożyczać online:

• Wiek pomiędzy 18 i 80 rokiem życia

• Mieszkanie w Polsce

• Posiadanie rachunku bankowego w polskim banku

• Posiadanie adres e-mail

• Posiadanie numer telefonu komórkowego

• Posiadanie oficjalnego dokumentu tożsamości / numeru NIP

Jak to działa?
Pożyczkę gotówką można otrzymać w czterech super prostych krokach:

1. Wybierz pożyczkę
Wystarczy, że wybierzesz kwotę, i czas, jaki potrzebujesz na spłatę.

Przy pierwszym korzystaniu z usług, można złożyć wniosek o pożyczki od 100 zł do 5,000 zł i wybrać okres spłaty do 50 dni.

2. Wyślij Wniosek
Wypełnij formularz, podając swoje dane osobowe. 100 % online, bez dodatkowych formalności.

3. Odpowiedź w ciągu zaledwie 10 minut.
Solcredit wykonuje całą pracę za Ciebie: przeprowadza szybkie wyszukiwanie, porównuje oferty pożyczek i przedstawia najlepszą opcję, dostosowaną do Twoich potrzeb.
Kiedy zaś otrzymasz wyniki Solcredit, wystarczy, że potwierdzisz chęć pożyczenia, a pożyczkodawca odpowie w ciągu 10 minut.

4. Dostajesz pieniądze.
To takie proste. Odbierz pieniądze i ciesz się nimi. Transfer może zająć kilka godzin, ale nie więcej niż 24. Jeżeli jednak jesteś już klientem Solcredit, możesz otrzymać pieniądze w zaledwie 5 minut.

ocena
9
9
Oprocentowanie od
0 %
Wysokość kredytu od
100
Wysokość kredytu do
5000
Okres od
5 dni
Okres do
50 dni
Bezpłatna pierwsza
Nie
Max kwota pierwszej
0
Wiek pożyczobiorcy od
18 lat
Wiek pożyczobiorcy do
80 lat
Weryfikacja BIK
Nie
Weryfikacja ZBP
Nie
Weryfikacja BIG
Nie
Weryfikacja ERIF
Nie
Weryfikacja KRD
Nie
Weryfikacja Baza Provident
Nie
 

Czas realizacji Solcredit - Pożyczka od 5 do 50 dni

Zgłoszenia obsługiwane jest maksymalnie do 24h, od czasu złożenia. Jeśli Twój czas oczekiwania jest dłuższy to zadzwoń do nas pod nr 535 553 507 lub napisz na adres pomoc@lepszaoferta.pl

Jak wybrać, zamówić produkt? Pożyczka od 5 do 50 dni z Solcredit

Otwórz i wypełnij formularz dostępny pod tym linkiem. Jeśli masz problem z realizacją skontaktuj się z nami pod nr 535 553 507 lub napisz na adres pomoc@lepszaoferta.pl.

Ważna informacja: Mimo naszych wysiłków podejmowanych celem zapewnienia prawidłowości informacji, dotyczących produktów finansowych i usług, które prezentujemy na tej stronie internetowej, należy traktować je jedynie jako dane orientacyjne. Nie ponosimy odpowiedzialności w przypadku, gdy któraś z informacji okaże się, po czasie jej publikacji, niedokładna. Widzisz błąd? Zgłoś nam go w korzystając z podstrony kontakt.