Gdzie pożyczyć 1000 zł na szkolną wyprawkę?

, , ,

Jak co roku, gdy tylko wakacje, które mogły nadszarpnąć nasz budżet, chylą się ku końcowi, wielkimi krokami zbliża się rok szkolny. A ten także funduje nam sporo wydatków. Pierwszym z nich jest wyprawka szkolna dla naszych pociech. Nowe podręczniki i zeszyty, podstawowe przybory szkolne, do tego dochodzą buty na zmianę i strój na WF,  nowy piórnik i nowy plecak. Według danych  BIG InfoMonitor na zakup wyprawki szkolnej rodzice wydali w ubiegłym roku średnio 800 zł na jedno dziecko, a z roku na rok koszty te stale rosną.

Poza tym początek roku szkolnego oznacza również start wszelkich zajęć dodatkowych, takich jak sporty, korepetycje, kursy językowe, za które również musimy zapłacić. Raczej niewielu z nas myśli zapobiegawczo i już wcześniej odkłada pieniądze na wyprawkę szkolną.

Krótko mówiąc,  czekają nas niemałe zakupy… tylko skąd wziąć na nie pieniądze?

Darmowe pożyczki przez Internet

Wielu pożyczkodawców oferuje klientom pożyczki darmowe – klient oddaje tylko tyle, ile pożyczył. Darmowe pożyczki kierowane są do nowych klientów, a ich kwoty wcale nie są takie niskie.

Czy to dobry sposób na sfinansowanie szkolnych wydatków? Biorąc pod uwagę, że nie kosztuje to nic ponad to, co pożyczymy, to warto zgłosić się po takie finansowe wsparcie. Aby wziąć kredyt na rozpoczęcie roku szkolnego wystarczy odwiedzić stronę pożyczkodawcy, wypełnić internetowy wniosek i poczekać kilkanaście minut na decyzję o kredycie, a już po godzinie można iść na zakupy z dodatkową gotówką.
LepszaOferta poleca: Tani Kredyt z pierwszą pożyczką za darmo do 1700 zł »

Tani Kredyt

 

Pożyczki przez Internet z szybką decyzją

Z pomocą rodzicom przed rozpoczęciem roku szkolnego przychodzą pożyczki online.  Ich zaletą jest przede wszystkim szybkość – wypełnienie wniosku trwa jedynie kilka minut, a on sam rozpatrywany jest już w godzinę.

Szybka pożyczka ma poza tym dodatkowe zalety:

Często wystarczy tylko dowód osobisty. Wszystko odbywa się bez zbędnych formalności – nie musimy sobie zawracać głowy wypełnianiem wielu dokumentów. Dzięki suwakom możemy wybrać kwotę, która najbardziej nam odpowiada. O kosztach pożyczki klient informowany jest jeszcze przed zawarciem umowy, bez żadnych ukrytych opłat ani prowizji.

LepszaOferta poleca ZEUS Pożyczki – szybka decyzja, wygodne raty! Sprawdź »

ZEUS pożyczka na raty

Jak wybrać tę odpowiednią spośród licznych ofert dostępnych na naszym rynku? Zacznijmy od określenia jakiej kwoty potrzebujemy, a potem jest już z górki 🙂

Porównaj 32 kredyty w jednym miejscu»

Czytaj więcej: Pożyczka na ostatnią chwilę! Nasze propozycje