3 sposoby na pieniądze dla firmy

, , , ,

Na start, na rozwój, na sprzęt…

Niezależnie od tego, czy masz już własną firmę, czy planujesz dopiero rozpoczęcie działalności na własny rachunek, banki są przygotowane na finansowanie rozwoju twojej firmy. Wspólnie z analitykami wybraliśmy dla Ciebie kredyty, które najbardziej wyróżniają się na tle konkurencji warunkami finansowania.

Doradcy lepszaoferta.pl codziennie analizują oferty specjalne i promocje banków oraz firm pożyczkowych, by móc przedstawić Ci najkorzystniejszą spośród wszystkich ofertę -najkorzystniejszą, czyli taką, która odpowiada Twoim oczekiwaniom. Dziś mamy dla Was oferty finansowania zarówno dla firm ze stażem, jak i tych nowo otwartych.

Gdzie po wysoką pożyczkę?

Największą kwotę dostępnego finansowania ma w swojej ofercie Idea Bank. W zależności od celu, na jaki chcemy przeznaczyć pożyczone środki, Idea Bank może nam pożyczyć od 50 000 zł do nawet 3 000 000 zł. W Idea Banku rozłożysz także spłatę na najdłuższy okres.

Przejdź do porównywarki kredytów dla firm i wybierz ofertę, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom »

Jeśli zależy Ci na czasie, weź także pod uwagę kredyt w TAX CARE – zarówno TAX CARE, jak i Idea Bank, mogą pochwalić się najszybszą decyzją kredytową.

Leasing czy kredyt?

Leasingu i kredytu nie można rozpatrywać jako identycznych produktów finansowych. Każdy z nich ma inną funkcję: leasing skierowany jest do firm, które raczej chcą zakupić przedmioty przeznaczone na zużycie np. samochody służbowe, a kredyt ze względu na dłuższy okres finansowania o wiele lepiej sprawdzi się przy zakupie np. nieruchomości. W związku z tym, zanim przedsiębiorca uda się do doradcy finansowego, powinien dokładnie określić, jakie są jego potrzeby.

Jeśli pieniądze z kredytu planujesz przeznaczyć na zakup pojazdu, leasing będzie dla Ciebie lepszym rozwiązaniem. Pamiętaj, że rata leasingowa nie będzie traktowana jak pożyczka i w przyszłości nie wpłynie ona na obniżenie Twojej zdolności kredytowej!

Przejdź do porównywarki leasingów »

Szybka pożyczka dla firm

Firmy pożyczkowe także weszły w rynek kredytów dla firm. Provident ma w swojej ofercie specjalną pożyczkę właśnie dla firm. Choć raty będą wyższe, niż u konkurencji, to chętnych wśród przedsiębiorców nie brakuje. Klienci Providenta chwalą sobie uproszczoną procedurę oceny zdolności kredytowej, nie narzekając przy tym na jakość oferowanych produktów.

Zgłoś się po szybką pożyczkę dla firm »

Nie wiesz na co się zdecydować? Skontaktuj się z nami,  a nasz doradca oddzwoni do Ciebie w ciągu kilku najbliższych godzin.