3 sposoby na pieniądze dla firmy

Na start, na rozwój, na sprzęt…

Niezależnie od tego, czy masz już własną firmę, czy planujesz dopiero rozpoczęcie działalności na własny rachunek, banki są przygotowane na finansowanie rozwoju twojej firmy. Wspólnie z analitykami wybraliśmy dla Ciebie kredyty, które najbardziej wyróżniają się na tle konkurencji warunkami finansowania.

Doradcy LepszaOferta.pl codziennie analizują oferty specjalne i promocje banków oraz firm pożyczkowych, by móc przedstawić Ci najkorzystniejszą spośród wszystkich ofertę -najkorzystniejszą, czyli taką, która odpowiada Twoim oczekiwaniom. Dziś mamy dla Was oferty finansowania zarówno dla firm ze stażem, jak i tych nowo otwartych.

Gdzie po wysoką pożyczkę?

Największą kwotę dostępnego finansowania ma w swojej ofercie Idea Bank. W zależności od celu, na jaki chcemy przeznaczyć pożyczone środki, Idea Bank może nam pożyczyć od 50 000 zł do nawet 3 000 000 zł. W Idea Banku rozłożysz także spłatę na najdłuższy okres.

Przejdź do porównywarki kredytów dla firm i wybierz ofertę, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom »

Jeśli zależy Ci na czasie, weź także pod uwagę kredyt w TAX CARE – zarówno TAX CARE, jak i Idea Bank, mogą pochwalić się najszybszą decyzją kredytową.

Leasing czy kredyt?

Leasingu i kredytu nie można rozpatrywać jako identycznych produktów finansowych. Każdy z nich ma inną funkcję: leasing skierowany jest do firm, które raczej chcą zakupić przedmioty przeznaczone na zużycie np. samochody służbowe, a kredyt ze względu na dłuższy okres finansowania o wiele lepiej sprawdzi się przy zakupie np. nieruchomości. W związku z tym, zanim przedsiębiorca uda się do doradcy finansowego, powinien dokładnie określić, jakie są jego potrzeby.

Jeśli pieniądze z kredytu planujesz przeznaczyć na zakup pojazdu, leasing będzie dla Ciebie lepszym rozwiązaniem. Pamiętaj, że rata leasingowa nie będzie traktowana jak pożyczka i w przyszłości nie wpłynie ona na obniżenie Twojej zdolności kredytowej!

Przejdź do porównywarki leasingów »

Szybka pożyczka dla firm

Firmy pożyczkowe także weszły w rynek kredytów dla firm. Provident ma w swojej ofercie specjalną pożyczkę właśnie dla firm. Choć raty będą wyższe, niż u konkurencji, to chętnych wśród przedsiębiorców nie brakuje. Klienci Providenta chwalą sobie uproszczoną procedurę oceny zdolności kredytowej, nie narzekając przy tym na jakość oferowanych produktów.

Zgłoś się po szybką pożyczkę dla firm »

Nie wiesz na co się zdecydować? Skontaktuj się z nami,  a nasz doradca oddzwoni do Ciebie w ciągu kilku najbliższych godzin.