BIZnest Konto dla firm

Nest Bank - BIZnest Konto dla firm

Bank powstał z połączenia dwóch bankowych podmiotów: Smart Banku i Biz Banku.

Nest Bank to nowoczesny bank, który swoją ofertę adresuje w główniej mierze do klientów indywidualnych i firm zainteresowanych prostą obsługą finansową możliwą za pośrednictwem specjalnej aplikacji, serwisu internetowego, bankowości telefonicznej lub tradycyjnie w placówkach.

Od 28 października 2016 r. firmy mające Konto firmowe Nest Banku, mogą korzystać z fizycznych oddziałów w celu załatwienia podstawowych usług bankowych (wcześniej przed połączeniem z Biz Bankiem, Smart Bank był typowym bankiem internetowo-mobilnym).

ocena
7.5
Warning: Use of undefined constant s - assumed 's' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/raeogolny/domains/lepszaoferta.pl/public_html/wp-content/plugins/comparisons_busacc/templates/single-comparison_busacc.php on line 92
9
Opłata za konto od
0 zł/mc
Opłata za konto do
0 zł/mc
Przelew przez internet
0
Przelew do ZUS/US
0
Opłata za kartę od
0 zł/mc
Opłata za kartę do
0 zł/mc
Bezpłatne bankomaty
Nie
 

Czas realizacji Nest Bank - BIZnest Konto dla firm

Zgłoszenia obsługiwane jest maksymalnie do 24h, od czasu złożenia. Jeśli Twój czas oczekiwania jest dłuższy to zadzwoń do nas pod nr 535 553 507 lub napisz na adres pomoc@lepszaoferta.pl

Jak wybrać, zamówić produkt? BIZnest Konto dla firm z Nest Bank

Otwórz i wypełnij formularz dostępny pod tym linkiem. Jeśli masz problem z realizacją skontaktuj się z nami pod nr 535 553 507 lub napisz na adres pomoc@lepszaoferta.pl.

Ważna informacja: Mimo naszych wysiłków podejmowanych celem zapewnienia prawidłowości informacji, dotyczących produktów finansowych i usług, które prezentujemy na tej stronie internetowej, należy traktować je jedynie jako dane orientacyjne. Nie ponosimy odpowiedzialności w przypadku, gdy któraś z informacji okaże się, po czasie jej publikacji, niedokładna. Widzisz błąd? Zgłoś nam go w korzystając z podstrony kontakt.