Symfonia Biznes

Credit Agricole - Symfonia Biznes

Symfonia Biznes to 100 bezpłatnych przelewów internetowych w miesiącu, 0 zł za wszystkie zlecenia stałe realizowane przez Internet, 0 zł za przelewy w automatycznym serwisie telefonicznym CA24 (nie dotyczy przelewów do ZUS i US), a także 0 zł za wpłaty na konto przez wpłatomaty w placówkach Banku.

Złóż wniosek
ocena
4.5
9
Opłata za konto od
0 zł/mc
Opłata za konto do
30 zł/mc
Przelew przez internet
0
Przelew do ZUS/US
5
Opłata za kartę od
0 zł/mc
Opłata za kartę do
5 zł/mc
Bezpłatne bankomaty
Nie
 

Czas realizacji Credit Agricole - Symfonia Biznes

Zgłoszenia obsługiwane jest maksymalnie do 24h, od czasu złożenia. Jeśli Twój czas oczekiwania jest dłuższy to zadzwoń do nas pod nr 535 553 507 lub napisz na adres pomoc@lepszaoferta.pl

Jak wybrać, zamówić produkt? Symfonia Biznes z Credit Agricole

Otwórz i wypełnij formularz dostępny pod tym linkiem. Jeśli masz problem z realizacją skontaktuj się z nami pod nr 535 553 507 lub napisz na adres pomoc@lepszaoferta.pl.

CREDIT AGRICOLE BANK POLSKA S.A. pl. Orląt Lwowskich 1 Wrocław, Dolnośląskie 53-605 Polska Telefon: 801 33 00 00 Fax: 71 355 30 05

Ważna informacja: Mimo naszych wysiłków podejmowanych celem zapewnienia prawidłowości informacji, dotyczących produktów finansowych i usług, które prezentujemy na tej stronie internetowej, należy traktować je jedynie jako dane orientacyjne. Nie ponosimy odpowiedzialności w przypadku, gdy któraś z informacji okaże się, po czasie jej publikacji, niedokładna. Widzisz błąd? Zgłoś nam go w korzystając z podstrony kontakt.