Darmowe konta bankowe – top 3

Darmowe konto bez gwiazdek i haczyków? Coraz trudniej o takie. Na rynku znajdziemy wiele rachunków osobistych, które są reklamowane jako bezpłatne. Natomiast taki, który będzie darmowy bez wykonywania transakcji kartą i utrzymywania określonego salda, jest już zaledwie jeden. My przedstawiamy dziś naszych faworytów –  3 konta bankowe, które nie generują kosztów co miesiąc, przy zwykłym użytkowaniu*

*Chcielibyśmy uniknąć gwiazdki, bowiem miało być bez haczyków i drobnego druczku, ale z uwagi na to, że jest tylko jeden bezwarunkowo bezpłatny rachunek osobisty, pozostałe konta są  zwolnione z opłat po spełnieniu dodatkowych wymagań.

DARMOWE KONTO BANKOWE – TOP 3

#1 Bank SMART – SMART Konto

Zarówno korzystanie z konta osobistego, jak i oszczędnościowego, dla większości użytkowników będzie całkowicie bezpłatne . Po założeniu konta SMART otrzymamy zwolnioną z opłat (bez spełniania jakichkolwiek dodatkowych warunków) kartę debetową Visa z naklejką służącą dokonywaniu transakcji zbliżeniowych. Nie zapłacimy ponadto nawet najmniejszej kwoty za zlecanie standardowych przelewów, a także darmowe będą wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i zagranicą.

Tylko SMART Konto nie generuje żadnych opłat. Nie musisz regularnie zasilać konta, czy dokonywać określonej ilości transakcji za pomocą karty płatniczej. A co z pozostałymi kontami? Wciąż jest darmowo, choć już pojawiają się warunki.

#2 Orange Finanse – Konto Osobiste

Za otwarcie i prowadzenie konta Orange Finanse nie pobiera żadnych opłat. Krajowe przelewy w Internecie również nic nie kosztują, a jedyny warunek to wykonanie min. 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu, by nie płacić za wypłaty z obcych bankomatów. W przeciwnym razie opłata za wypłatę wynosi 5 zł.

#3 Volkswagen Bank direct – Pakiet Standard

Konto e-direct to nowoczesny i bezpłatny ROR. Darmowe jest otwarcie i prowadzenie konta w Pakiecie Standard, przelewy wewnętrzne i zewnętrzne przez internet również nic nie kosztują (bezwarunkowo). Warunek, podobnie jak w ofercie Orange Finanse, pojawia się przy wypłatach z bankomatów. W tym przypadku, aby korzystać z darmowych wypłat zarówno  z własnych jak i obcych bankomatów, musimy wypłacić powyżej  400 zł. W przeciwnym wypadku zapłacimy 1,5 zł za wypłatę z bankomatu krajowe i 10 zł z zagranicznego.

Tzw. zwykłe korzystanie z wymienionych wyżej rachunków gwarantuje nam brak comiesięcznych opłat za konto bankowe. Niestety, im dalej w przysłowiowy las ofert bankowych rachunków, tym wymagań i warunków bezpłatności jest więcej.

aliorbank_pozyczka_5gnr_750x200_lepszaofertaaliorbank_pozyczka_minus30_750x200_lepszaoferta