Konto ze zniżkami na rachunki telefoniczne w Orange

, , ,

Orange Finanse to bank stworzony  z myślą o klientach Orange – to do nich kierowane są promocje i oferty specjalne banku. Niedawno bank wystartował z kolejną, jesienną edycją akcji „Dobry Start”. Klienci sieci Orange mogą też skorzystać z drugiej propozycji, „Super Banku dla Klientów Orange”. Do zyskania jest 240 zł zwrotu za faktury od Orange, atrakcyjne warunki oraz gwarancja niezmienności opłat przez dwa lata.

Konto Osobiste Orange Finanse to darmowe konto, w którym nie zapłacimy za otwarcie i prowadzenie, za korzystanie z karty, przelewy ani wypłaty z bankomatów (w promocji „Dobry Start, jesień 2016” opisanej poniżej). Nowoczesne konto z dostępem 24h, dzięki któremu wykonasz przelew na numer telefonu, sprawdzisz saldo na rachunku gdziekolwiek jesteś, a w ramach Strefy Korzyści otrzymasz zwroty środków na konto za zakupy w wielu sklepach.

Poznaj zalety konta osobistego Orange Finanse»

Tej jesieni Bank Orange Finanse proponuje klientom, zarówno sieci Orange jak i banku, dwie promocje. Ich warunki są niemal identyczne, a promocje łączą się ze sobą, dlatego równocześnie możemy wziąć udział i w jednej, i w drugiej. Obie akcje potrwają do drugiego tygodnia listopada.

Promocja #1: Dobry Start

Promocja skierowana jest do osób które przed dniem 17.06.2016 r. nie posiadały dowolnego rachunku oszczędnościowo
– rozliczeniowego w Orange Finanse oraz Mobilnych Klientów Orange (posiadaczy Konta Abonenckiego z co najmniej jedną aktywną mobilną usługę abonamentową w Orange (z wyłączeniem oferty nju.mobile). Aby wziąć udział w promocji wystarczy do 9 listopada br. złożyć wniosek o otwarcie Konta Osobistego w Orange Finanse, wyrazić zgodę na przystąpienie do promocji i podpisać umowę o prowadzenie rachunku.

Co otrzymasz dołączając do promocji:

 • Gwarancję niezmienności opłat przez 24 miesiące od dnia przystąpienia do promocji, w tym:
  • brak opłaty za otwarcie i prowadzenie Konta Osobistego;
  • bezpłatną kartę debetową wydaną do Konta Osobistego;
  • darmowe wypłaty z bankomatów w kraju przy użyciu tej karty;
  • bezpłatne przelewy internetowe realizowane w złotówkach;
 • Promocyjne warunki dla kredytu odnawialnego Limitu na Start;
 • Promocyjne oprocentowanie Konta Oszczędnościowego: 3,5% w skali roku dla środków do 10 000 zł przez 6 miesięcy;
 • Bonus na pierwszą transakcję w wysokości 1 zł, przelany na rachunek niezwłocznie po otwarciu Konta Osobistego.

Jak zyskać w promocji „Dobry Start, jesień 2016”?

Aby wziąć udział w promocji, należy wykonać w danym miesiącu kalendarzowym płatności bezgotówkowe kartą debetową na kwotę min. 300 zł.
Niespełnienie dowolnego z warunków (status Mobilnego Klienta Orange, wykonanie płatności kartą na minimum 300 zł) skutkuje utratą promocyjnego oprocentowania w danym miesiącu. Nie wyklucza to jednak przywrócenia oprocentowania w kolejnym miesiącu, jeśli ponownie spełnimy warunki – aż do 6 miesięcy od rozpoczęcia korzystania z promocji.

Weź udział w promocji i korzystaj z atrakcyjnych warunków już teraz»


Promocja #2: Super Bank dla Klientów Orange

Dzięki tej promocji możesz obniżyć kwoty rachunków w Orange. W jaki sposób? Wystarczy do 09.11.2016 r. włącznie, złożyć wniosek o otwarcie Konta Osobistego oraz wyrażą na wniosku zgody na przekazywanie danych osobowych oraz zawrą na jego podstawie z Orange Finanse Umowę o prowadzenie Konta Osobistego. W Promocji nie może wziąć udziału osoba, która w okresie od dnia 02.10.2014 r. do momentu przystąpienia do Promocji była posiadaczem dowolnego rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w Orange Finanse.

W promocji „Super Bank dla Klientów Orange, jesień 2016” można zyskać prawo do zwrotu:

 • 5 zł miesięcznie za opłacenie faktury w Orange dla Mobilnych Klientów Orange, czyli osób, które korzystają przynajmniej z jednej abonamentowej usługi mobilnej (np. mobilny internet)

lub

 • 10 zł miesięcznie za opłacenie faktury w Orange w przypadku bycia Klientem z Pakietem Usług Orange, korzystającym z co najmniej jednej abonamentowej usługi stacjonarnej oraz mobilnej.

Zwroty mogą zostać naliczone maksymalnie w 24 pełnych miesiącach kalendarzowych. Uzyskać w ten sposób można więc do 240 zł. Zwroty zwolnione są z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Jak wziąć udział w promocji „Super Bank dla Klientów Orange, jesień 2016”?

Aby wziąć udział w promocji, należy spełnić niemal identyczne warunki, jak dla promocji opisanej powyżej, czyli:

 • W okresie od 19 sierpnia 2016 r. do 9 listopada 2016 r. włącznie złożyć wniosek o otwarcie Konta Osobistego oraz wyrazić na nim zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez bank i Orange w celach marketingowych.
 • Otworzyć Konto Osobiste na podstawie złożonego wcześniej wniosku.
 • Wykonać w danym miesiącu kalendarzowym płatności bezgotówkowe kartą debetową na kwotę min. 300 zł.

Załóż konto i otrzymuj zwrot do 240 zł na faktury z Orange»