Tego szukacie: konto z premią

Nasi czytelnicy nie zaskakują oczekiwaniami – konto ma być darmowe, a dodatkowo ma dawać korzyść, najlepiej w formie jednorazowej premii bez dodatkowych warunków.

Polecamy: konta z premią

#1 Konto 360 Banku Millennium

Bank Millennium ruszył z kolejną edycją promocji „Zyskaj 360 zł”. Ta edycja trwa od  22 sierpnia do 5 grudnia tego roku. Konto 360 oraz karta do konta będą całkowicie darmowe, jeśli spełnimy dwa warunki: zapewnimy wpływy na rachunek w kwocie minimum 1000 zł oraz przynajmniej raz w miesiącu wykonamy jedną płatność kartą do rachunku, na dowolną kwotę.

Jak otrzymać premię? Premia 360 zł podzielona jest na 6 miesięcznych premii po 60 zł każda. Premia miesięczna podzielona jest na dwie części: 30 zł liczone jako 2% zwrotu od płatności kartą (2% moneyback) oraz 30 zł jako 5% moneyback od płatności BLIK.

Ponadto, Konto 360º to świetne miejsce do trzymania swoich oszczędności, dzięki odnawialnej lokacie mobilnej na 3,25% i koncie oszczędnościowym na 2,7% w skali roku do 100 tys. zł.

Zyskaj 360 zł do Konta 360 w Banku Millennium! Załóż konto»

Promocja przeznaczona jest dla osób, które nie byli posiadaczami konta w Millennium od 31 sierpnia 2015 roku. Premia zwolniona jest z podatku dochodowego. Zostanie ona przekazana na aktywne konto w Banku Millennium do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

#2 Konto Eurobank ze zwrotem 5%

Eurobank co rusz zaskakuje nas nową promocją do konta. Tym razem popularność zdobyła jego oferta jednego z najwyższych zwrotów za zakupy. Dzięki moneybackowi w wysokości 5% za wydatki na sport, rekreację i rozrywkę jest jednym z najchętniej wybieranych rachunków bankowych.

Załóż konto i zarabiaj 5% zwrotu za wydatki dokonywane kartą»

Za co płacić, żeby dostać zwrot 5%?

Na przykład za środki transportu (pociąg, autobus, samolot, promy, wypożyczalnie aut etc.) hotele i miejsca zakwaterowania, usługi biur podróży, restauracje, kluby muzyczne i puby, kina, siłownie i fitness, baseny, sklepy sportowe, miejsca aktywnego spdzania czasu (kręgielnie, stoki narciarskie, korty tenisowe etc.). Prawda, że często zdarza Wam się płacić kartą za większość z wymienionych? Tym bardziej korzystne jest otrzymanie zwrotu za te wydatki.

Zwrot za wydatki kartą wynosi maksymalnie 60 zł miesięcznie, dzięki czemu rocznie jesteśmy w stanie otrzymać nawet 720 złotych! Co więcej, jeśli dołączysz do programu jako posiadacz konta active lub prestige możesz zaprosić 4 znajomych do programu i dzielić się korzyściami jakie daje Twoje konto.

Załóż konto i zaproś rodzinę i znajomych»

#3 Konto Direct ING Banku Śląskiego

Rzutem na taśmę polecamy jeszcze szybką premię od INB Banku Śląskiego – za założenie konta dostaniemy gwarantowane 100 zł premii. To ostatnia szansa na prostą premię – jednym klikiem otworzymy konto osobiste przez internet. Premię otrzymamy, gdy do końca 2016 r. zrobimy zakupy na łączną kwotę 1000 zł płacąc kartą debetową wydaną do konta.

Pospieszmy się, bo promocja trwa tylko do końca tego miesiąca!

Załóż konto! To ostatni dzwonek na premię»