Pożyczka ratalna dla firm

BOSS pożyczka - Pożyczka ratalna dla firm

BOSS Pożyczka

BOSS Pożyczka współpracując z firmą AASA oferuje nową pożyczkę pozabankową dla każdego, kto prowadzi działalność gospodarczą już od pierwszego dnia działalności!
Najważniejsze parametry produktu:

  • Kwota: 1000 – 20 000 zł
  • Okres spłaty: 1 – 36 m-cy
  • Minimum formalności – wystarczy zarejestrowana działalność gospodarcza
  • Decyzja online bądź telefonicznie
  • Umowa za pośrednictwem kuriera
  • Wypłata na konto bankowe lub czek GIRO

Łatwy proces wnioskowania, przejrzystość oferty, szybkość oraz dostępność są to cechy, które z pewnością wyróżniają BOSS Pożyczkę.

 

ocena
7.2
9
Oprocentowanie od
10 %
Oprocentowanie do
0 %
Prowizja od
0 %
Prowizja do
0 %
Wysokość kredytu od
1000
Wysokość kredytu do
20000
Okres od
0 mcy
Okres do
0 mcy
 

Czas realizacji BOSS pożyczka - Pożyczka ratalna dla firm

Zgłoszenia obsługiwane jest maksymalnie do 24h, od czasu złożenia. Jeśli Twój czas oczekiwania jest dłuższy to zadzwoń do nas pod nr 535 553 507 lub napisz na adres pomoc@lepszaoferta.pl

Jak wybrać, zamówić produkt? Pożyczka ratalna dla firm z BOSS pożyczka

Otwórz i wypełnij formularz dostępny pod tym linkiem. Jeśli masz problem z realizacją skontaktuj się z nami pod nr 535 553 507 lub napisz na adres pomoc@lepszaoferta.pl.

Ważna informacja: Mimo naszych wysiłków podejmowanych celem zapewnienia prawidłowości informacji, dotyczących produktów finansowych i usług, które prezentujemy na tej stronie internetowej, należy traktować je jedynie jako dane orientacyjne. Nie ponosimy odpowiedzialności w przypadku, gdy któraś z informacji okaże się, po czasie jej publikacji, niedokładna. Widzisz błąd? Zgłoś nam go w korzystając z podstrony kontakt.