Pożyczka dla Firm – Gotówka w obrocie

Visset - Pożyczka dla Firm – Gotówka w obrocie

Visset Biznes oferuje pożyczki przedsiębiorcom, posiadającym czynną, jednoosobową działalność gospodarczą. Klienci biznesowi mogą pożyczyć do 12000 zł. Firma oferuje możliwość podniesienia limitu kwoty. Jest to produkt dla przedsiębiorców mających stały dochód i potrzebujących dodatkowego zastrzyku środków finansowych np. na rozwój projektu lub inwestycję. W ofercie:

  • Elastyczna linia kredytowa
  • Przewidywalność kosztu
  • Możliwość podniesienia limitu
  • Spłata w ratach

WYMOGI:
– klient biznesowy musi mieć czynną, jednoosobową działalność gospodarczą,
– pożyczki nie są udzielane spółkom

ocena
7.8
9
Oprocentowanie od
0 %
Oprocentowanie do
0 %
Prowizja od
0 %
Prowizja do
0 %
Wysokość kredytu od
2000
Wysokość kredytu do
12000
Okres od
0 mcy
Okres do
0 mcy
 

Czas realizacji Visset - Pożyczka dla Firm – Gotówka w obrocie

Zgłoszenia obsługiwane jest maksymalnie do 24h, od czasu złożenia. Jeśli Twój czas oczekiwania jest dłuższy to zadzwoń do nas pod nr 535 553 507 lub napisz na adres pomoc@lepszaoferta.pl

Jak wybrać, zamówić produkt? Pożyczka dla Firm – Gotówka w obrocie z Visset

Otwórz i wypełnij formularz dostępny pod tym linkiem. Jeśli masz problem z realizacją skontaktuj się z nami pod nr 535 553 507 lub napisz na adres pomoc@lepszaoferta.pl.

ASETIA sp. z o.o. S.K.A. ul. Głogowska 55/57/5 60-738 Poznań 616 614 222 502 255 550 info@visset.pl

Ważna informacja: Mimo naszych wysiłków podejmowanych celem zapewnienia prawidłowości informacji, dotyczących produktów finansowych i usług, które prezentujemy na tej stronie internetowej, należy traktować je jedynie jako dane orientacyjne. Nie ponosimy odpowiedzialności w przypadku, gdy któraś z informacji okaże się, po czasie jej publikacji, niedokładna. Widzisz błąd? Zgłoś nam go w korzystając z podstrony kontakt.