Pożyczka pomostowa

Wealthon Fund S.A. - Pożyczka pomostowa

Wealthon Fund jest spółką akcyjną, której nadrzędnym celem jest szybka i sprawna pomoc przedsiębiorcom w rozwiązaniu ich bieżących problemów finansowych. Firma zajmuje się udzielaniem pożyczki pomostowej przede wszystkim na spłatę zadłużenia w ZUS i Urzędzie Skarbowym.

Pożyczka dedykowana jest każdemu przedsiębiorcy (jednoosobowa działalność gospodarcza, Spółka), który chce otrzymać kredyt bankowy bądź jest w trakcie procesu wnioskowania o kredyt, a posiada zaległości w ZUS i/lub Urzędzie Skarbowym. Decyzja o przyznaniu pożyczki podejmowana jest w oparciu o indywidualną analizę finansową i bieżącą sytuację przedsiębiorcy.

WYMOGI:
– prowadzenie działalności gospodarczej,
– posiadanie zaległości w ZUS i/lub Urzędzie Skarbowym.

KWOTA POŻYCZKI: 1000 zł – 300 000 zł
CZAS SPŁATY POŻYCZKI: 10 DNI

ocena
6.5
9
Oprocentowanie od
0 %
Oprocentowanie do
0 %
Prowizja od
0 %
Prowizja do
0 %
Wysokość kredytu od
1000
Wysokość kredytu do
300000
Okres od
0 mcy
Okres do
0 mcy
 

Czas realizacji Wealthon Fund S.A. - Pożyczka pomostowa

Zgłoszenia obsługiwane jest maksymalnie do 24h, od czasu złożenia. Jeśli Twój czas oczekiwania jest dłuższy to zadzwoń do nas pod nr 535 553 507 lub napisz na adres pomoc@lepszaoferta.pl

Jak wybrać, zamówić produkt? Pożyczka pomostowa z Wealthon Fund S.A.

Otwórz i wypełnij formularz dostępny pod tym linkiem. Jeśli masz problem z realizacją skontaktuj się z nami pod nr 535 553 507 lub napisz na adres pomoc@lepszaoferta.pl.

Wealthon Fund S.A. z siedzibą w Warszawie (00-499), Plac Trzech Krzyży 10/14 , zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000755722, NIP: 525 276 91 39. Kapitał zakładowy 462 635 zł (opłacony w całości).

Ważna informacja: Mimo naszych wysiłków podejmowanych celem zapewnienia prawidłowości informacji, dotyczących produktów finansowych i usług, które prezentujemy na tej stronie internetowej, należy traktować je jedynie jako dane orientacyjne. Nie ponosimy odpowiedzialności w przypadku, gdy któraś z informacji okaże się, po czasie jej publikacji, niedokładna. Widzisz błąd? Zgłoś nam go w korzystając z podstrony kontakt.