Pożyczka poza bankiem?

Na rynku finansowym powiększa się grono odbiorców pozabankowych pożyczek pod zastaw nieruchomości. Jakie mają argumenty, by rywalizować z kredytem bankowym?

Noworoczne pożyczki – na co je bierzemy?

Pożyczka na realizację planów

Początek nowego roku to dla wielu osób moment na zmiany. Jak finansować postanowienia noworoczne? Sposobem może być szybka pożyczka od ręki, bądź jednorazowa, bądź ratalna. Zobacz, kiedy i skąd wziąć pieniądze na realizacje swoich celów na 2016.

Dlaczego nie dostaniesz pożyczki z reklamy?

Reklamy pożyczek, i tych szybkich i ratalnych, spotykamy na każdym kroku.  Na rynku chwilówek konkurencja jest coraz większa, uzyskanie kredytu coraz łatwiejsze, a jego kwota coraz wyższa. Reklamy, które możesz znaleźć w telewizji, czy Internecie sugerują, że na Święta otrzymamy pożyczkę na wyjątkowych warunkach– z bardzo niskim oprocentowaniem, bez opłat i prowizji. Niestety, nie wszystko jest takie proste, jak w kolorowym świecie reklam. Nikt nie rozdaje przecież pieniędzy za darmo.

Pożegnamy się z chwilówkami?

Chociaż tzw. ustawa antylichwiarska weszła w życie kilka miesięcy temu, czekają nas kolejne zmiany. Podobno na lepsze. Jakie?

Podreperuj domowy budżet krok po kroku

Początek nowego roku to dla wielu z nas czas noworocznych postanowień. Oszczędzanie, lepsze zarządzanie pieniędzmi i budżetem- kto z nas nie wchodził w nowy rok z podobnymi planami? Podreperowanie domowego budżetu, to kwestia podejmowania mądrych decyzji. Nie trzeba wielkich decyzji do tego, aby skutecznie oszczędzać pieniądze.

Większa pożyczka na większe potrzeby

Już za momencik wszyscy rzucimy się w wir świątecznych przygotowań. Choć badania donoszą, że w tym roku na Święta wydamy mniej niż w roku zeszłym, to nie planujemy jednak odmawiać sobie żadnej ze świątecznych przyjemności. Jeśli zależy nam na tym, aby zorganizować magiczne święta przyzwoitym nakładem finansowym, powinniśmy pomyśleć o nich już dziś!