Dlaczego nie dostaniesz pożyczki z reklamy?

,

Reklamy pożyczek, i tych szybkich i ratalnych, spotykamy na każdym kroku.  Na rynku chwilówek konkurencja jest coraz większa, uzyskanie kredytu coraz łatwiejsze, a jego kwota coraz wyższa. Reklamy, które możesz znaleźć w telewizji, czy Internecie sugerują, że na Święta otrzymamy pożyczkę na wyjątkowych warunkach– z bardzo niskim oprocentowaniem, bez opłat i prowizji. Niestety, nie wszystko jest takie proste, jak w kolorowym świecie reklam. Nikt nie rozdaje przecież pieniędzy za darmo.

Gdzie po dobrą pożyczkę na Święta?

Jeżeli decydujesz się na pożyczkę, korzystaj z ofert większych (czyli znanych) i wiarygodnych firm. Zyskasz wówczas pewność, że wszystkie rozliczenia dotyczące kredytu będą w zgodzie z zawartą umową i obowiązującym prawem. Takiej pewności nie będziesz mieć w wypadku firm oferujących dowolne kwoty pożyczek „bez BIK, bez zabezpieczeń i poręczycieli”. My przygotowaliśmy 3 „pewniaki”, z propozycji których nasi czytelnicy korzystają w ostatnich tygodniach najczęściej.

Skąd te różnice? Pożyczki, reklamując swoje produkty, często korzystają z powszechnego tricku – w reklamach pokazywane są najlepsze wartości zarówno oprocentowania, jak i prowizji i opłat dodatkowych. Problem jednak w tym, że pożyczkę na reklamowanych warunkach może otrzymać tylko określona grupa klientów. Mogą to być stali klienci banku lub ci, którzy spełnią dodatkowe wymagania.

Pożyczka na Święta – Wasz wybór

#1

Vivus – pożyczka z świątecznym konkursem

vivus pożyczka na święta

Wyślij wniosek


#2

Net Credit – pierwsza pożyczka na Święta za darmo

szybka pożyczka na święta

Wyślij wniosek


#3

Multipożyczka – pożyczysz nawet 10 000 złotych na 36  rat

multipożyczka na święta

Wyślij wniosek