Kredyt dla zadłużonych – gdzie po szybką pomoc?

, , , ,

Pożyczki dla zadłużonych

Zadłużoną osobą jest każdy, kto posiada kredyt czy pożyczkę w banku lub firmie pożyczkowej. Jednak, nie o taki sens zadłużenia chodzi nam w tym artykule. Wśród klientów, którzy mają już zobowiązania, są także tacy, którzy mają problemy ze spłatą swoich zobowiązań, często z negatywną historią kredytową w Biurze Informacji Kredytowej, a nawet z komornikiem sądowym. Osoby zadłużone w tym rozumieniu mają ograniczony dostęp do kredytów – w związku z negatywną historią kredytową w BIK, banki nie chcą przyznawać takim osobom żadnych pieniędzy.

Czy istnieje kredyt dedykowany osobom zadłużonym?  Czy takie osoby mają szansę na finansowanie, pozwalające spłacić choć część „starego” długu?

„Pożyczkę dla osób zadłużonych” oferuje kilka instytucji.  Uprzedzamy jednak, że nawet i firmy pożyczkowe niechętnie podchodzą do pożyczania większych kwot osobom już zadłużonym. Mimo, że reklamują się jako „pożyczki bez bik”, większość z nich weryfikuje Klienta w biurach informacji gospodarczej i Biurze Informacji Kredytowej. Pamiętajmy, że każda sytuacja jest inna, a ostateczna decyzja o przyznaniu pożyczki zależy od oceny instytucji udzielającej pożyczki.

Poniżej zestawienie firm pożyczkowych, w których o pieniądze mogą starać się osoby zadłużone.

Kredyt dla zadłużonych – TOP 10

Aasa Polska

Aasa Polska pożyczy do 5 000 zł, a spłatę możemy rozłożyć na okres od 10 do nawet 24 rat. Proces wnioskowania o pożyczkę odbywa się całkowicie online, a pożyczkodawca gwarantuje, że nie sprawdzi klienta w Biurze Informacji Kredytowej. Obiecuje także szybką decyzję kredytową.

Wyślij wniosek


Profi Credit

Profi Credit udziela pożyczek bez weryfikacji w BIK w kwocie od  500 do 25 000 złotych, także osobom z komornikiem sądowym. Nie pobiera opłat wstępnych, a spłatę pożyczki rozłożymy nawet na 36 miesięcy.

Wyślij wniosek


Feniko

W całości przez Internet i bez formalności osoby z dużym zadłużeniem, a także z komornikiem sądowym, mogą ubiegać się o szybką pożyczkę w Feniko. Pożyczkodawca oferuje pożyczki od 300 do 1 000 zł, a spłatę rozkłada na 4 raty.

Wyślij wniosek


Hapi Pożyczki

Pożyczki ratalne Hapi Pożyczki dostępne są od 1 500 do 7 500 zł, także dla osób zadłużonych. Pieniądze otrzymamy na konto w 15 minut, bez wychodzenia z domu. Spłatę możemy rozłożyć na 24 raty.

Wyślij wniosek


Provident

Pożyczka samoobsługowa od Providenta dostępna jest do 15 000 zł, w całości przez Internet. Decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymamy w ciągu 15 minut, a spłatę rozłożymy nawet na 2 lata. Przy spłacie pożyczki w 1 miesiąc jest ona całkowicie darmowa.

Wyślij wniosek


Monedo Now

Nawet na 24 raty rozłożymy pożyczkę w Monedo. Pożyczki dostępne są w kwocie do 10 000 zł w całości przez Internet. W Monedo pożyczymy bez wstępnych opłat.

Wyślij wniosek


Ekspres Kasa

Ekspres Kasa pożyczy bez sprawdzania BIKu do 2 000 zł. Pierwsza pożyczka jest darmowa, na okres 15, 30 dni lub na 2 raty. Pożyczkodawca nie wymaga zaświadczenia o dochodach.

Wyślij wniosek


Ferratum Bank

Bez zaświadczeń o dochodach i bez weryfikacji w BIK pożyczymy w Ferratum. Pożyczki do 5 000 zł, nawet na 24 raty z błyskawiczną wypłatą.

Wyślij wniosek


Speed Cash Polska

Najwyższą kwotę oferuje Speed Cash Polska – aż do  5 000 000 zł. Pożyczkodawca swoją ofertę kieruje także do osób z komornikiem sądowym. Wysokie kwoty pożyczki udzielane są pod zastaw nieruchomości, dla osób bez zdolności kredytowej.

Wyślij wniosek


Filarum.pl

W całości przez Internet pożyczka także Filarum. U tego pożyczkodawcy pożyczymy do 4 000 zł. Na spłatę mamy co prawda tylko 30 dni, ale pierwsza pożyczka do 1000 złotych oferowana jest także bez weryfikacji w BIK i jest całkowicie darmowa.

Wyślij wniosek