Kredyt z gwarancją – kiedy rata nie wzrośnie

, , , ,

Popularne ostatnio kredyty w gwarancjami zdały się na dobre zadomowić w ofertach banków. Dziś przyjrzymy się Prostemu Kredytowi od Credit Agricole.

Z Prostym Kredytem pożyczymy aż do 150 000 zł na dowolny cel i, jak czytamy w warunkach, bez zaświadczeń.  Jeśli masz konto w Credit Agricole nie musisz dostarczać wielu dokumentów – bank nie będzie wymagać zaświadczenia o zarobkach, pod warunkiem, że od minimum 6 miesięcy na Twoje konto systematycznie wpływają środki.

Przyjazne zasady, czyli co?

Klienci cenią sobie rozwiązania, które pomagają im lepiej radzić sobie ze spłatą zobowiązań. Prosty Kredyt dopasujesz do swoich potrzeb i możliwości. Możesz rozłożyć spłatę nawet na 120 rat, a także określić comiesięczną datę spłaty, odpowiednią dla terminu, w jakim otrzymujesz wynagrodzenie, czy przelew. Dzięki temu, rata kredytu nie obciąża Twojego budżetu.

Bank zachęca ponadto do wnioskowania o kredyt ze współmałżonkiem, innym członkiem rodziny lub dowolną, niespokrewnioną osobą – wnioskując wspólnie szansa na uzyskanie wyższej kwoty kredytu jest większa, bo jest duża szansa, że razem macie wyższą zdolność kredytową.

Gwarancja stałej raty

W jaki sposób bank zagwarantuje nam, że rata się nie zmieni? Credit Agricole zapewnia, że oprocentowanie nominalne pożyczki jest stałe w całym okresie obowiązywania umowy. Oczywiście, jest pewne zastrzeżenie – oprocentowanie nie wzrośnie pod warunkiem, że  Gwarancja stałej raty dotyczy klientów, którzy terminowo regulują swoje zobowiązanie wynikające z umowy pożyczki gotówkowej. Wysokość oprocentowania ustalana jest indywidualnie dla każdego Klienta na podstawie analizy jego zdolności kredytowej i oceny ryzyka kredytowego przez Bank.

Ten kredyt możesz ubezpieczyć

Biorąc kredyt gotówkowy, możesz ubezpieczyć się w ramach jednego z 2 pakietów ubezpieczeń: Pakietu Podstawowego – na wypadek śmierci lub całkowitej niezdolności do pracy, Pakietu Rozszerzonego – czyli Pakietu Podstawowego rozszerzonego o ochronę na wypadek choroby lub utraty pracy. Dzięki temu masz pewność, że Ty i Twoja rodzina jesteście zabezpieczeni finansowo w razie trudnych sytuacji życiowych.

Weź kredyt gotówkowy i przeznacz go na co chcesz»