Pieniądze last minute!

, , ,

Z czego sfinansować późny wakacyjny wyjazd? Albo gdzie szukać wsparcia, gdy wakacje nadszarpnęły budżet bardziej, niż z początku to przewidywaliśmy? W banku,  w którym oferta jest najkorzystniejsza, czy tam, gdzie mamy konto? A może szybka pożyczka przez Internet? Rozwiązań jest co najmniej kilka -poniżej słowo naszego eksperta o najpopularniejszych z nich.

Szybka pożyczka

W przypadku niewielkich sum najprościej jest skorzystać z oferty firm pożyczkowych. Wypełnienie wniosku na stronie internetowej zajmuje nie więcej niż 5 minut. Decyzja o przyznaniu pożyczki zapada najczęściej w ciągu kilku godzin, a pożyczki rozkładane są na wygodne raty.

Dzięki intuicyjnym stronom z wygodnymi suwakami, z których pomocą określając kwotę i czas pożyczki, widzimy całkowitą sumę, jaką przyjdzie nam spłacić. Powinniśmy zostać poinformowani o wszystkich kosztach, prowizji, odsetkach. Pamiętajmy też, by zajrzeć do tabeli opłat i prowizji.

Weź pożyczkę na raty  do 3 tysięcy złotych»

Aby otrzymać pożyczkę, wystarczy dowód osobisty oraz zaświadczenie o zarobkach lub inny dokument potwierdzający stały dochód. Przygotujmy dokumenty oraz uruchomione na komputerze konto w bankowości internetowej. Może być ono potrzebne do wykonania przelewu z opłatą weryfikacyjną.

Po otrzymaniu pozytywnej decyzji pieniądze mogą zostać zaksięgowane na naszym rachunku w przeciągu 15 minut.

Nowość! Szybka pożyczka krótkoterminowa»

Kredyt w koncie

W równie wygodnej sytuacji są osoby, którzy posiadają konto osobiste z limitem kredytowym. Dzięki temu wszelkie chwilowe braki pieniężne mogą pokrywać kredytem gotówkowym w koncie bez konieczności składania wniosków kredytowych i przedstawiania zaświadczeń o uzyskiwanych dochodach z pracy. Nie muszą czekać na odpowiedź z banku, czy pożyczka gotówkowa została im przyznana. Mogą spokojnie dokonywać zakupów, płacąc kartą nawet w chwili, gdy na koncie osobistym od kilku dni nie mają już gotówki. Debet spłaca się we wcześniej ustalonych ratach miesięcznych. Zadłużenie na koncie może też zostać pokryte ze środków finansowych, które wpłyną na rachunek.

Załóż konto i odbierz 100 złotych premii»

Kredyt gotówkowy

Ci wszyscy, którzy szukają większej kwoty, mogą skorzystać z kredytu lub pożyczki gotówkowej. Procedury uzyskania pieniędzy z takiego źródła są jednak bardziej skomplikowane. Aby bank mógł przyznać kredyt gotówkowy, musi sprawdzić czy klient nie figuruje w Biurze Informacji Kredytowej (BIK). Jeśli kiedykolwiek opóźnił się ze spłatą innego kredytu lub choćby zwlekał z zapłaceniem rachunku za telefon komórkowy, bank może odmówić przyznania pożyczki.

Niektóre banki przygotowały specjalne oferty, które mają pomóc rodzicom w sfinansowaniu szkolnej wyprawki w sierpniu, lub ułatwić wyjazd na wakacyjną przygodę, np oferując rabaty i premie. Przed wzięciem kredytu, zapoznajmy się z aktualnym rankingiem kredytów gotówkowych»

Sprawdź kredyt z decyzją w 5 minut»