Zobacz koszt pożyczki
Pożyczkodawcą jest IPF Polska Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla produktu „Pożyczka Długoterminowa” wynosi 9,81%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4.600,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 5.063,68 zł, oprocentowanie stałe 0,00%, całkowity koszt kredytu 463,68 zł (w tym: prowizja 347,76 zł, odsetki 0,00 zł, opłata przygotowawcza 115,92 zł), 24 miesięczne raty: 23 pierwsze miesięczne równe raty w wysokości po 210,99 zł., ostatnia 24 miesięczna rata w wysokości 210,91 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.04.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki Długoterminowej. Ostateczne warunki pożyczki uzależnione są od poziomu wiarygodności kredytowej konsumenta. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Smartney – nowe oblicze pożyczania

Szybkość, wygoda i oszczędność czasu. Na tym skupiamy się wybierając rozwiązania dostępne przez Internet. Technologia rozwija się bardzo szybko i co najważniejsze trafia wprost w nasze ręce. Jak to wpływa na nasze życie i decyzje finansowe? Czy dzięki nowościom można otrzymać lepszą pożyczkę w łatwiejszy sposób niż dotychczas? Okazuje się, że tak. Wystarczy spojrzeć na nasze zestawienie kredytów dostępnych 100% online. Advertisement

Osoby szukające kredytów lub pożyczek mają dostęp do wielu ofert. Banki i firmy pożyczkowe walczą o klienta nie tylko proponując najlepszą ofertę, ale także udostępniając ją tak, by było to proste i wygodne. Dotychczas wysokie kwoty kredytów były domeną banków. Wiązało się to jednak najczęściej z wizytą w oddziale, ale także z dostarczeniem dokumentów potwierdzających dochody. Zanim pieniądze pojawiły się na koncie, mogło minąć nawet kilka dni. Na szczęście to już przeszłość. Nową jakość na polskim rynku wprowadza Smartney. Nowa instytucja pożyczkowa to projekt francuskiej Grupy Oney Bank, który można określić jako hybrydę łączącą warunki finansowania znane z banków z szybkością firm pożyczkowych.

Firma proponuje swoim klientom pożyczkę do 60 tys. zł na okres nawet 5 lat. Może podobne oferty można otrzymać w dowolnym banku, ale na szczególną uwagę zasługuje proces, który jest największą zaletą Smartney. Krótki wniosek, szybka weryfikacja danych za pomocą przelewu lub połączenia z kontem online sprawiają, że dokumenty potwierdzające dochody nie są potrzebne. Pożyczkę można otrzymać nawet w kilkanaście minut 100% online, bez wychodzenia z domu. Z całą pewnością jest to coś nowego na rynku finansowym, co pozwala otworzyć nowy rozdział w nowoczesnym pożyczaniu.

Kredyt konsumencki Smartney w pigułce

  • Kwota pożyczki od 3 000 zł do 60 000 zł
  • Okres spłaty od 24 do 60 miesięcy
  • RRSO od 12,42%
  • Proces 100% online
  • Dokumenty potwierdzające dochód – niewymagane

Smartney na tle banków

Kredyty na wysokie kwoty dostępne online oferuje wiele banków. W wielu przypadkach mimo, ze wniosek można złożyć przez Internet to dokończenie procesu odbywa się w oddziale i wymaga dostarczenia dodatkowych dokumentów. W nieco lepszej sytuacji są klienci, którzy mają konto w danym banku. W ich przypadku kredyt może być dostępny od ręki.

Poniżej nasze zestawienie, w którym łatwo można sprawdzić maksymalną kwotę i okres kredytu bądź pożyczki oraz formalności związane z ich otrzymaniem.

 

  Max kwota kredytu online Max okres spłaty Formalności Dostępność
Smartney 60 000 zł 5 lat Oświadczenie o dochodach Osoby od 25 do 75 lat
Alior Bank 4 600 zł 10 lat Zaświadczenie o zarobkach Tylko dla nowych Klientów
Nest Bank 20 000 zł 10 lat Oświadczenie o dochodach Dla klientów banku
BNP Paribas 10 000 zł 10 lat Oświadczenie o dochodach Dla klientów banku
ING Bank Śląski 3 000 zł 3 lata Zaświadczenie o zarobkach Dla Klientów banku
Getin Bank 200 000 10 lat Zaświadczenie o zarobkach, PIT-11, potwierdzenie wpływu wynagrodzenia za ostatnie 3 mce Dla klientów banku


Najwyższą kwotę pożyczki 60 000 zł dostępnej 100% online można uzyskać w Smartney.
Dotyczy to kredytów i pożyczek dostępnych bez zakładania konta, dla klientów, którzy nie korzystają z uproszczonego wnioskowania na swoim koncie w bankowości internetowej.

Inne banki, takie jak np. Getin Bank oferuję kwotę nawet do 200 000 zł, ale nie jest ona dostępna przez Internet.

Do uzyskania pożyczki w Smartney wystarczy tylko dowód osobisty. Weryfikacja danych możliwa jest dzięki przelewowi weryfikacyjnemu lub połączeniu z bankowością internetową. Dzięki tym rozwiązaniom Smartney może zaoferować pożyczkę nawet na 60 000 zł.

Kolejną z zalet Smartney jest szybkość decyzji kredytowej. W przeciwieństwie do banków, w Smartney decyzja dostępna jest zaraz po złożeniu wniosku na stronie internetowej. Podobnie jak w przypadku innych firm pożyczkowych, wypłata gotówki odbywa się szybkim przelewem, co oznacza, że jest ona dostępna od ręki.

Z oferty Smartney mogą skorzystać osoby w wieku od 25 do 70 lat posiadające konto w dowolnym banku. Oczywiście pozytywna historia i zdolność są niezbędne.

Przyszłość jest dziś.

Wysokie kwoty kredytów były dotychczas domeną banków. Dzięki Smartney, sytuacja na rynku dynamicznie się zmienia. Pożyczka do 60 000 zł dostępna 100% online to oferta, która jest ciekawa i wyróżnia się nie tylko wśród firm pożyczkowych, ale również banków. Proces, który nie wymaga zaświadczeń o dochodach to innowacja i pozytywne zaskoczenie. Nic dziwnego, że Smartney, w segmencie kredytów konsumenckich i pożyczek dostępnym 100% online, zaczyna pretendować do pozycji lidera na polskim rynku finansowym.