W tych bankach pożyczysz szybko przez Internet

Kredyt jak chwilówka?

Szybka decyzja, chwila na minimum formalności i pieniądze na koncie. Bez wychodzenia z domu, od ręki. Teraz w ślad za firmami pożyczkowymi zaczynają iść… banki.

Banki, czując na plecach oddech firm pożyczkowych, proponują nam kredyty gotówkowe na podobnych zasadach. Dobrze wiedzą, że dodatkowe pieniądze przydadzą się zawsze, a konstruując ofertę tak, by konkurowała  warunkami z szybkimi pożyczkami, mają dużą szansę na powodzenie.

Proponujemy dziś kredyty z uproszczoną procedurą, dostępne przez Internet, oferowane przez banki. Bo jeśli oferta jest korzystna, grzech nie skorzystać.

1. Pożyczka 0%

Alior Bank od niedawna oferuje pieniądze bez konieczności wizyty w placówce. Wystarczy, że złożysz wniosek, formalności załatwisz z doradcą podczas jeden rozmowy telefonicznej. Pieniądze zostaną przelane na Twoje konto w ciągu jednego dnia.

Przejdź do wniosku »


2. Wypożyczka

Jakiś czas temu eurobank wprowadził na rynek ofertę pożyczki przez Internet o chwytliwej nazwie „wypożyczka”. Zasada jest prosta: pożyczasz 5 000 zł, a roczna opłata za „wypożyczenie” tej kwoty to 500 zł. Bank gwarantuje tym samym, że klienta nie zaskoczą żadne dodatkowe koszty związane z udzieleniem pożyczki.

Przejdź do wniosku »


3. iGotówka

Kredyt iGotówka jest prosty i bardzo szybki. W przypadku pożyczki do 20 000 zł w ogóle nie musisz odwiedzać oddziału banku – wniosek o kredyt wypełniasz online, a umowa zostanie zawarta przez Internet. W dodatku bank deklaruje, że cała procedura udzielenia kredytu przez Internet może trwać tylko 20 minut!

Przejdź do wniosku »


4. iKredyt

iKredyt to kolejna pożyczka, której wysokość i ratę ustalamy już w momencie wypełniania wniosku. Ta informacja widnieje w kalkulatorze kredytowym, dzięki czemu widzimy, że oferta iKredytu jest pozbawiona haczyków. iKredyt jest dla osób potrzebujących niewielkiej kwoty – od 500 zł do 10 000 zł.

Przejdź do wniosku »