Pewna i bezpieczna lokata kapitału? Mamy dla Ciebie świetną propozycję

Każdy posiadacz wolnych środków finansowych chciałby dobrze je ulokować tak, aby w przyszłości przyniosły zysk. Lokaty bankowe, które do niedawna wydawały się bezpieczną i pewną inwestycją przestały być tak atrakcyjne jak jeszcze kilka lat temu. Spowodowało to m.in.  obniżenie stóp procentowych w ostatnim czasie oraz opodatkowanie zysków z lokat. Kryzysy gospodarcze przyczyniły się do spadku zaufania do banków. Szukając najlepszych rozwiązań dla pomnożenia swojego kapitału warto zainteresować się inwestycją w nieruchomości. To jedna z najpewniejszych i najbezpieczniejszych form inwestycji. Polski rynek nieruchomości jest niezwykle atrakcyjny i przyciąga licznych zagranicznych inwestorów. Na ostatnich targach inwestycyjnych MIPIM w Cannes, Polska została wielokrotnie wyróżniona i nagrodzona. Szczególnie rynek luksusowych nieruchomości w Polsce notuje z roku na rok coraz większy wzrost a według ostatniego raportu REAS trend ten utrzyma się w najbliższych latach.

Horcus Investment Group oferuje swoim klientom możliwość zakupu zarówno nowoczesnych aparthoteli w górskich kurortach, luksusowych apartamentów w zabytkowych kamienicach Poznania jak i rezydencje w odrestaurowanych willach. Możliwości inwestycji w nieruchomości jest wiele – warto pamiętać, że pomnożenie zysków z tego rodzaju inwestycji to nie tylko standardowe mieszkania pod wynajem. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się inwestycje w niekonwencjonalne nieruchomości. Horcus Investment Group to jedna z najdynamiczniej rozwijających się spółek na rynku nieruchomości, której misją jest przywracanie do stanu świetności perełek dawnej architektury. Szczególnym projektem firmy jest modernizowana w chwili obecnej jedna z konstancińskich willi z początku XX wieku – Willa Biruta. Konstancin Jeziorna to jedna z najbardziej prestiżowych i cenionych lokalizacji w najbliższym sąsiedztwie Warszawy. Unikalny styl architektoniczny willi konstancińskich to wizytówka tej podwarszawskiej miejscowości. Horcus Investment Group biorąc pod swoje skrzydła jeden z klejnotów architektury – Wille Biruta – zapewnia jej kompleksową, fachową renowację. Proces rewitalizacji przebiega zgodnie z zachowaniem możliwie jak największej ilości oryginalnych elementów a aranżacja odremontowanych wnętrz to współczesna interpretacja dziedzictwa stylu willi. Dbając o zachowanie charakteru architektury willi, stosowane są również nowoczesne rozwiązania – tak, aby zapewnić przyszłym właścicielom niebywały komfort mieszkania w wyjątkowych i pięknych a jednocześnie funkcjonalnych wnętrzach. Współpracując z wybitnymi specjalistami w dziedzinie konserwacji zabytków, historii sztuki i projektowania wnętrz Horcus Investment Group daje możliwość zakupu luksusowych apartamentów po gruntownej konserwacji z niedającą się oszacować unikalną atmosferą.

Poprzez kompleksową rewitalizacje, wykorzystując autentyczne, zachowane elementy i wkomponowywanie nowoczesnych detali, Horcus Investment Group powiększa potencjał inwestycyjny nieruchomości charakteryzujących się niebanalną historią. Najbardziej na rynku ceniona jest zawsze unikatowość – a taka właśnie jest oferta firmy. Wyselekcjonowane nieruchomości to nie tylko świetna lokata, która gwarantuje dużą stopę zwrotu. Inwestycje te są skierowane do osób, które oprócz chęci pomnożenia kapitału zainteresowane są wejściem w posiadanie unikatowych apartamentów, których wartością dodaną jest dziedzictwo historyczne.

Horcus Investment Group to nie tylko nieruchomości, ale również lokalna branża energetyczna, którą tworzą trzy spółki ciepłownicze. Ich celem jest wzrost efektywności energociepłowniczej, poszanowanie środowiska naturalnego oraz rozwój technologii.