Fundusz absolutnej stopy zwrotu

PKO Bank Polski - Fundusz absolutnej stopy zwrotu

PKO Absolutnej Stopy Zwrotu Europa Wschód-Zachód – fiz jest funduszem absolutnej stopy zwrotu, który inwestuje głównie w wyselekcjonowane akcje spółek z regionu szeroko pojętej Europy Wschodniej i Zachodniej. Założeniem funduszu jest generowanie dodatnich stóp zwrotu w różnych warunkach rynkowych.

ocena
4.5
9
Oprocentowanie od
0 %
Minimalna wartość
0
Maksymalna wartość
0
Okres od
0 mcy
Okres do
0 mcy
Odnawialna
NIE
 

Czas realizacji PKO Bank Polski - Fundusz absolutnej stopy zwrotu

Zgłoszenia obsługiwane jest maksymalnie do 24h, od czasu złożenia. Jeśli Twój czas oczekiwania jest dłuższy to zadzwoń do nas pod nr 535 553 507 lub napisz na adres pomoc@lepszaoferta.pl

Jak wybrać, zamówić produkt? Fundusz absolutnej stopy zwrotu z PKO Bank Polski

Otwórz i wypełnij formularz dostępny pod tym linkiem. Jeśli masz problem z realizacją skontaktuj się z nami pod nr 535 553 507 lub napisz na adres pomoc@lepszaoferta.pl.

ADRES: PKO Bank Polski – Centrala ul. Puławska 15 00-975 Warszawa Kod SWIFT: BPKOPLPW Infolinia 801 302 302 81 535 65 65

Ważna informacja: Mimo naszych wysiłków podejmowanych celem zapewnienia prawidłowości informacji, dotyczących produktów finansowych i usług, które prezentujemy na tej stronie internetowej, należy traktować je jedynie jako dane orientacyjne. Nie ponosimy odpowiedzialności w przypadku, gdy któraś z informacji okaże się, po czasie jej publikacji, niedokładna. Widzisz błąd? Zgłoś nam go w korzystając z podstrony kontakt.