Pakiet „Bądź zdrów”

Aviva - Pakiet „Bądź zdrów”

Pakiet Medyczny „Bądź Zdrów” to ubezpieczenie zdrowotne, które zapewni Ci szybki i nieograniczony dostęp do lekarzy specjalistów oraz badań diagnostycznych w sieci prywatnych placówek medycznych. Możesz go kupić jako umowę dodatkową do ubezpieczenia Nowa Perspektywa lub jako samodzielne ubezpieczenie.

ocena
7
9
Cena
80 zł/mc
Leczenie szpitalne
NIE
Badania profilaktyczne
TAK
Oferta dla biznesu
NIE
 

Czas realizacji Aviva - Pakiet „Bądź zdrów”

Zgłoszenia obsługiwane jest maksymalnie do 24h, od czasu złożenia. Jeśli Twój czas oczekiwania jest dłuższy to zadzwoń do nas pod nr 535 553 507 lub napisz na adres pomoc@lepszaoferta.pl

Jak wybrać, zamówić produkt? Pakiet „Bądź zdrów” z Aviva

Otwórz i wypełnij formularz dostępny pod tym linkiem. Jeśli masz problem z realizacją skontaktuj się z nami pod nr 535 553 507 lub napisz na adres pomoc@lepszaoferta.pl.

Ważna informacja: Mimo naszych wysiłków podejmowanych celem zapewnienia prawidłowości informacji, dotyczących produktów finansowych i usług, które prezentujemy na tej stronie internetowej, należy traktować je jedynie jako dane orientacyjne. Nie ponosimy odpowiedzialności w przypadku, gdy któraś z informacji okaże się, po czasie jej publikacji, niedokładna. Widzisz błąd? Zgłoś nam go w korzystając z podstrony kontakt.