TechCrunch o LepszaOferta.pl -aplikacja do oszczędzania pieniędzy

Nasz zespół rozwija nie tylko serwis LepszaOferta.pl, ale i inne rozwiązania, które mają pomóc nam wszystkim płacić niższe rachunki. Między innymi szykujemy specjalną aplikację na smartfony, która budzi spore zainteresowanie nie tylko w Polsce. Z pewnością jeszcze o niej usłyszycie. Tymczasem o naszych planach opowiadamy na branżowych spotkaniach.

Forbes o LepszaOferta.pl -„Rośnie konkurencja na rynku energii elektrycznej”

Informacja o działalności LepszaOferta.pl pojawiła się na łamach Forbes 13 marca 2014r. Temat prądu elektryzuje nas wszystkich, a już w szczególności gdy mowa o planowanych podwyżkach cen energii.

Reader’s Digest Polska o LepszaOferta.pl

Na temat LepszaOferta.pl i tendencji Polaków do zgadzania się na przepłacanie za prąd, pisano także na łamach Reader’s Digest Polska. Autor przypomina, a niektórych z pewnością dopiero uświadamia, że na polskim rynku istnieją dużo korzystniejsze oferty na prąd niż te, do których przywykliśmy. Polacy wciąż niechętnie sięgają po swoje prawo do wyboru dostawcy prądu, przez co przyzwalają na rozliczanie ich zużycia po wysokich stawkach.

NaTemat z LepszaOferta.pl -„Chcesz zmienić dostawcę prądu? Uważaj na pułapki!”

Zmiana dostawcy prądu zaczyna interesować coraz większą grupę osób -co widać także po zainteresowaniu tematem przez media. Tym razem zagadnienie poruszył portal NaTemat, a LepszaOferta.pl uczestniczyła w tworzeniu tego tekstu poprzez swoje merytoryczne wsparcie.

Gazeta Wyborcza o LepszaOferta.pl -„Sprawdź od kogo kupujesz prąd”

LepszaOferta.pl to pierwszy niezależny broker prądu. Pisano o nas między innymi w Gazecie Wyborczej z dnia 3 stycznia 2014 roku. Czytano o nas wtedy w całej Polsce. Jest to część naszej akcji informacyjnej, dzięki czemu wiele osób dowiedziało się o możliwości zmiany sprzedawcy prądu i korzyściach płynących z takiej decyzji.

Newsweek o LepszaOferta.pl -„Prąd potaniał: czy to moment, aby zmienić sprzedawcę”

Początek 2014 roku przywitał nas drobną obniżką cen prądu. Co kryło się za tą decyzją i jaki wpływ ma ona na nas -użytkowników energii elektrycznej? Oto zagadnienia poruszane przez dziennikarza Newsweek.