Zobacz koszt pożyczki
Pożyczkodawcą jest IPF Polska Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla produktu „Pożyczka Długoterminowa” wynosi 9,81%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4.600,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 5.063,68 zł, oprocentowanie stałe 0,00%, całkowity koszt kredytu 463,68 zł (w tym: prowizja 347,76 zł, odsetki 0,00 zł, opłata przygotowawcza 115,92 zł), 24 miesięczne raty: 23 pierwsze miesięczne równe raty w wysokości po 210,99 zł., ostatnia 24 miesięczna rata w wysokości 210,91 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.04.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki Długoterminowej. Ostateczne warunki pożyczki uzależnione są od poziomu wiarygodności kredytowej konsumenta. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Dziennik.pl o LepszaOferta.pl -„Nie siedź przy świeczkach – wybierz tańszego dostawcę”

Na polskim rynku energetycznym zachodzą zmiany mające na celu uwolnienie cen prądu dla gospodarstw domowych. Podobnie jak miało to miejsce w innych krajach europejskich, taka zmiana powinna przynieść spadek cen prądu. Energia, jak każdy inny produkt, będzie sprzedawana indywidualnym klientom, a konkurencja będzie musiała walczyć o każdą umowę. Już dziś widać początek tych potyczek, ponieważ firmy coraz chętniej przygotowują atrakcyjne oferty na tani prąd dla klientów indywidualnych.

Nie siedź przy świeczkach – wybierz tańszego dostawcę prądu

13 stycznia 2014 ukazał się artykuł w dziale gospodarczym serwisu dziennik.pl przekonujący do zmiany sprzedawcy prądu. LepszaOferta.pl miała swój wkład w jego przygotowaniu. O czekającej nas rewolucji wypowiadali się eksperci rynku energii w Polsce. Wśród nich znalazł się także komentarz prezesa LepszaOfertapl -Pawła Słowiakowskiego. W artykule przedstawiono także serwis LepszaOferta.pl -jako pierwszego niezależnego brokera prądu w Polsce. Oto kilka fragmentów z tekstu:

– Ponieważ nie musimy utrzymywać marmurowych biur obsługi klienta, prezesów, zarządów, związków zawodowych czy być sponsorem drużyn sportowych lub reklamować się na stadionach, stać nas na wyjście z tańszą ofertą do klienta – tłumaczy Paweł Słowiakowski z LepszaOferta.pl

(…)

– Za nasze usługi nie pobieramy wynagrodzenia. Wystarczy, że klient wypełni odpowiedni formularz na naszej stronie i prześle skan lub foto faktury za ostatnie 12 miesięcy. My przesyłamy ofertę z najniższą ceną oraz umowę – mówi Paweł Słowiakowski z LepszaOferta.pl – Jeśli klient znajdzie tańszą ofertę od naszej, my ja przebijemy – gwarantuje Słowiakowski.

(…)

– Jedyna jaka zmiana nas czeka to ulga jaką poczujemy przy płaceniu za prąd.  A my gwarantujemy, że zaoszczędzisz i że nie zapłacisz więcej. Jeżeli klient stwierdzi, że u innego operatora jest taniej, my jesteśmy w stanie obniżyć cenę jeszcze bardziej – dodaje Słowiakowski.

Zachęcamy do lektury całego artykułu. Wymienione  wyżej fragmenty tekstu, to nie wszystkie wzmianki o LepszaOferta.pl.