Dziennik.pl o lepszaoferta.pl -„Nie siedź przy świeczkach – wybierz tańszego dostawcę”

Na polskim rynku energetycznym zachodzą zmiany mające na celu uwolnienie cen prądu dla gospodarstw domowych. Podobnie jak miało to miejsce w innych krajach europejskich, taka zmiana powinna przynieść spadek cen prądu. Energia, jak każdy inny produkt, będzie sprzedawana indywidualnym klientom, a konkurencja będzie musiała walczyć o każdą umowę. Już dziś widać początek tych potyczek, ponieważ firmy coraz chętniej przygotowują atrakcyjne oferty na tani prąd dla klientów indywidualnych.

Nie siedź przy świeczkach – wybierz tańszego dostawcę prądu

13 stycznia 2014 ukazał się artykuł w dziale gospodarczym serwisu dziennik.pl przekonujący do zmiany sprzedawcy prądu. lepszaoferta.pl miała swój wkład w jego przygotowaniu. O czekającej nas rewolucji wypowiadali się eksperci rynku energii w Polsce. Wśród nich znalazł się także komentarz prezesa LepszaOfertapl -Pawła Słowiakowskiego. W artykule przedstawiono także serwis lepszaoferta.pl -jako pierwszego niezależnego brokera prądu w Polsce. Oto kilka fragmentów z tekstu:

– Ponieważ nie musimy utrzymywać marmurowych biur obsługi klienta, prezesów, zarządów, związków zawodowych czy być sponsorem drużyn sportowych lub reklamować się na stadionach, stać nas na wyjście z tańszą ofertą do klienta – tłumaczy Paweł Słowiakowski z lepszaoferta.pl

(…)

– Za nasze usługi nie pobieramy wynagrodzenia. Wystarczy, że klient wypełni odpowiedni formularz na naszej stronie i prześle skan lub foto faktury za ostatnie 12 miesięcy. My przesyłamy ofertę z najniższą ceną oraz umowę – mówi Paweł Słowiakowski z lepszaoferta.pl – Jeśli klient znajdzie tańszą ofertę od naszej, my ja przebijemy – gwarantuje Słowiakowski.

(…)

– Jedyna jaka zmiana nas czeka to ulga jaką poczujemy przy płaceniu za prąd.  A my gwarantujemy, że zaoszczędzisz i że nie zapłacisz więcej. Jeżeli klient stwierdzi, że u innego operatora jest taniej, my jesteśmy w stanie obniżyć cenę jeszcze bardziej – dodaje Słowiakowski.

Zachęcamy do lektury całego artykułu. Wymienione  wyżej fragmenty tekstu, to nie wszystkie wzmianki o lepszaoferta.pl.