Zobacz koszt pożyczki
Pożyczkodawcą jest IPF Polska Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla produktu „Pożyczka Długoterminowa” wynosi 9,81%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4.600,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 5.063,68 zł, oprocentowanie stałe 0,00%, całkowity koszt kredytu 463,68 zł (w tym: prowizja 347,76 zł, odsetki 0,00 zł, opłata przygotowawcza 115,92 zł), 24 miesięczne raty: 23 pierwsze miesięczne równe raty w wysokości po 210,99 zł., ostatnia 24 miesięczna rata w wysokości 210,91 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.04.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki Długoterminowej. Ostateczne warunki pożyczki uzależnione są od poziomu wiarygodności kredytowej konsumenta. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Fakt.pl o LepszaOferta.pl -„STOP drożyźnie za prąd”

Temat ceny prądu w Polsce jest bardzo aktualny i wywołuje wiele emocji. O zmianach na rynku energii, czekających nas podwyżek i sposobach na zabezpieczenie się przed wysokimi rachunkami za prąd, pisano także w gazecie Fakt.

W artykule opublikowanym 24 stycznia 2014 r. na łamach portalu fakt.pl wspomniano o naszej firmie i jej misji walki o tańszy prąd dla Polaków. Poniżej przytaczamy fragment na temat LepszaOferta.pl:

Podobnie jak Portugalczycy, Brytyjczycy czy Norwegowie, teraz i Polacy mogą powiedzieć STOP takiej drożyźnie. Da się to zrobić samemu, ale znacznie łatwiej i wygodniej skorzystać z pomocy osób, które „w tym siedzą”. Pojawił się już pierwszy w Polsce, niezależny internetowy broker energetyczny dla każdego – LepszaOferta.pl, który zwiastuje początek zmian.

Pełny artykuł można przeczytać pod tym adresem. Zachęcamy do lektury.