Forbes o lepszaoferta.pl -„Rośnie konkurencja na rynku energii elektrycznej”

Informacja o działalności lepszaoferta.pl pojawiła się na łamach Forbes 13 marca 2014r. Temat prądu elektryzuje nas wszystkich, a już w szczególności gdy mowa o planowanych podwyżkach cen energii.

Rynek energii w Polsce się zmienia. Polacy mają wolność wyboru dostawcy energii już od 2007 roku, ale dopiero od niedawna proces ten został ułatwiony. Na rynku pojawiła się też konkurencja, która skutecznie może walczyć z dotychczasowymi monopolistami. Właśnie ta zmiana jest głównym tematem artykułu podejmowanego przez dziennikarzy Forbes.

„Rośnie konkurencja na rynku energii elektrycznej”

Pojawienie się nowych firm na rynku energii i nowelizacja ustawy z 2013 roku, przyspieszyły tempo „przełączania” się miedzy różnymi dostawcami prądu. Dotychczas najwięcej korzystały na tym firmy (energia dla firm), ale od niedawna również klienci indywidualni mogą sporo zaoszczędzić. Akcje informacyjne o tańszym prądzie dla gospodarstw domowych (również ta prowadzona przez lepszaoferta.pl), przyczyniły się do wzrostu zainteresowania tym procesem. Statystyki zmian sprzedawcy prądu wreszcie pokazują widoczny wzrost.

lepszaoferta.pl została doceniona przez Forbes, który nazwał nas „jedną z najciekawszych ofert na rynku”. Dokładny tekst prezentujący lepszaoferta.pl przytaczamy poniżej:

Poszukiwania tańszego dostawcy prądu elektrycznego możemy podjąć samodzielnie, ale możemy również posiłkować się pomocą specjalistów. Jedną z najciekawszych ofert na rynku jest lepszaoferta.pl, która to firma jest pierwszym w Polsce brokerem prądu elektrycznego. Unikatowa oferta, która zapewnia bezpłatne dostawy energii przez trzy miesiące oraz gwarancję niezmienności cen aż do końca 2016 roku, przekonuje do zmiany dostawcy prądu coraz większą liczbę klientów indywidualnych. Warto wspomnieć, że wszelkich formalności związanych z rozwiązaniem starej umowy i podpisaniem nowej dopełnia broker. Skorzystanie z oferty brokera prądu elektrycznego wiąże się z dużą oszczędnością czasu, ale przede wszystkim pieniędzy – to niezależna firma, która nie forsuje żadnego z rozwiązań – dzięki temu klient ma gwarancję wyboru najkorzystniejszej dla siebie oferty na rynku.

Pełny artykuł dostępny jest pod tym adresem.