Zobacz koszt pożyczki
Pożyczkodawcą jest IPF Polska Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla produktu „Pożyczka Długoterminowa” wynosi 9,81%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4.600,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 5.063,68 zł, oprocentowanie stałe 0,00%, całkowity koszt kredytu 463,68 zł (w tym: prowizja 347,76 zł, odsetki 0,00 zł, opłata przygotowawcza 115,92 zł), 24 miesięczne raty: 23 pierwsze miesięczne równe raty w wysokości po 210,99 zł., ostatnia 24 miesięczna rata w wysokości 210,91 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.04.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki Długoterminowej. Ostateczne warunki pożyczki uzależnione są od poziomu wiarygodności kredytowej konsumenta. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Gazeta Wyborcza o LepszaOferta.pl -„Sprawdź od kogo kupujesz prąd”

LepszaOferta.pl to pierwszy niezależny broker prądu. Pisano o nas między innymi w Gazecie Wyborczej z dnia 3 stycznia 2014 roku. Czytano o nas wtedy w całej Polsce. Jest to część naszej akcji informacyjnej, dzięki czemu wiele osób dowiedziało się o możliwości zmiany sprzedawcy prądu i korzyściach płynących z takiej decyzji.

gazeta wyborcza z lepszaoferta

Podsumowanie akcji tani prąd w Gazecie Wyborczej

Z początkiem roku wielu Polaków szukało sposobów na oszczędności. Nie trzeba zaciskać pasa, aby zyskać dodatkowe pieniądze. Wystarczy nie przepłacać niepotrzebnie. Prąd większości z nas może być dużo tańszy.

Poniżej prezentujemy fragment artykułu z Gazety Wyborczej z wypowiedzią Pawła Słowiakowskiego -prezesa LepszaOferta.pl.

wycinek z Gazety WyborczejStawki za prąd w danym rejonie najłatwiej sprawdzić za pomocą porównywarki cen (…) -Wystarczy, że klient wypełni odpowiedni formularz na naszej stronie i prześle skan lub foto faktury za ostatnie 12 miesięcy. My przesyłamy ofertę z najniższą ceną oraz umowę -mówi Paweł Słowiakowski z porównywarki LepszaOferta.pl

Gazeta Wyborcza z dnia 3 stycznia 2014r.

 

LepszaOferta.pl zaoferowała czytelnikom Gazety Wyborczej, a więc wszystkim Polakom, ofertę 3 miesięcy darmowego prądu, co spotkało się z wielkim zainteresowaniem czytelników. Do gazety dołączyliśmy kupon na 3 miesiące prądu gratis. W odpowiedzi otrzymaliśmy wiele telefonów, skanów rachunków, kuponów i maili z całej Polski. Dzięki temu pomogliśmy wielu Polakom w ich pierwszej zmianie dostawcy prądu i skutecznie obniżyliśmy ich rachunki za prąd.

 

Jeśli i Ty jesteś zainteresowany zmianą sprzedawcy prądu i tańszą energią w domu, sprawdź nasz kalkulator cen prądu i skorzystaj z naszej bezpłatnej pomocy. Wystarczy do nas napisać, zadzwonić lub wypełnić formularz. Możesz oszczędzać pieniądze i płacić niższe rachunki za prąd.