Gazeta Wyborcza o lepszaoferta.pl -„Sprawdź od kogo kupujesz prąd”

lepszaoferta.pl to pierwszy niezależny broker prądu. Pisano o nas między innymi w Gazecie Wyborczej z dnia 3 stycznia 2014 roku. Czytano o nas wtedy w całej Polsce. Jest to część naszej akcji informacyjnej, dzięki czemu wiele osób dowiedziało się o możliwości zmiany sprzedawcy prądu i korzyściach płynących z takiej decyzji.

gazeta wyborcza z lepszaoferta

Podsumowanie akcji tani prąd w Gazecie Wyborczej

Z początkiem roku wielu Polaków szukało sposobów na oszczędności. Nie trzeba zaciskać pasa, aby zyskać dodatkowe pieniądze. Wystarczy nie przepłacać niepotrzebnie. Prąd większości z nas może być dużo tańszy.

Poniżej prezentujemy fragment artykułu z Gazety Wyborczej z wypowiedzią Pawła Słowiakowskiego -prezesa lepszaoferta.pl.

wycinek z Gazety WyborczejStawki za prąd w danym rejonie najłatwiej sprawdzić za pomocą porównywarki cen (…) -Wystarczy, że klient wypełni odpowiedni formularz na naszej stronie i prześle skan lub foto faktury za ostatnie 12 miesięcy. My przesyłamy ofertę z najniższą ceną oraz umowę -mówi Paweł Słowiakowski z porównywarki lepszaoferta.pl

Gazeta Wyborcza z dnia 3 stycznia 2014r.

 

lepszaoferta.pl zaoferowała czytelnikom Gazety Wyborczej, a więc wszystkim Polakom, ofertę 3 miesięcy darmowego prądu, co spotkało się z wielkim zainteresowaniem czytelników. Do gazety dołączyliśmy kupon na 3 miesiące prądu gratis. W odpowiedzi otrzymaliśmy wiele telefonów, skanów rachunków, kuponów i maili z całej Polski. Dzięki temu pomogliśmy wielu Polakom w ich pierwszej zmianie dostawcy prądu i skutecznie obniżyliśmy ich rachunki za prąd.

 

Jeśli i Ty jesteś zainteresowany zmianą sprzedawcy prądu i tańszą energią w domu, sprawdź nasz kalkulator cen prądu i skorzystaj z naszej bezpłatnej pomocy. Wystarczy do nas napisać, zadzwonić lub wypełnić formularz. Możesz oszczędzać pieniądze i płacić niższe rachunki za prąd.