Zobacz koszt pożyczki
Pożyczkodawcą jest IPF Polska Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla produktu „Pożyczka Długoterminowa” wynosi 9,81%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4.600,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 5.063,68 zł, oprocentowanie stałe 0,00%, całkowity koszt kredytu 463,68 zł (w tym: prowizja 347,76 zł, odsetki 0,00 zł, opłata przygotowawcza 115,92 zł), 24 miesięczne raty: 23 pierwsze miesięczne równe raty w wysokości po 210,99 zł., ostatnia 24 miesięczna rata w wysokości 210,91 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.04.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki Długoterminowej. Ostateczne warunki pożyczki uzależnione są od poziomu wiarygodności kredytowej konsumenta. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

LepszaOferta.pl na antenie Polskiego Radia Program I -Sygnały Dnia

Prezes LepszaOferta.pl -Paweł Słowiakowski -przekonywał słuchaczy Polskiego Radia do zmiany sprzedawcy prądu na tańszego. 20 stycznia 2014 roku następująco wypowiadał się na antenie „Sygnałów Dnia” Polskiego Radia Programu 1:

Nie powinniśmy się obawiać zmiany:

..Nie wiemy o takiej możliwości. Przede wszystkim potrzebna jest edukacja. Na pewno też wstrzymuje nas brak zaufania, chociaż wszystko jest bezpieczne i zagwarantowane prawnie. Bo prąd się nie zmienia -różni się faktura. Tak więc nie grozi nam ani przerwa w dostawie, ani to, że zostaniemy bez prądu. Ja myślę, że to jest kwestia kilku lat, kiedy ludzie dojrzeją do tego, że można zmieniać prąd, dokładnie tak, jak zmieniają operatora telefonii, bo to jest identyczny rynek…-mówi Paweł Słowiakowski z LepszaOferta.pl

Polskie Radio PR I
Sygnały Dnia 20 stycznia 2014

 

Całość materiału dostępna poniżej. Komentarz LepszaOferta.pl od ok 1.33 min.

Jeśli interesuje Cię zmiana sprzedawcy prądu na tańszego, sprawdź nasz kalkulator cen prądu.