Zobacz koszt pożyczki
Pożyczkodawcą jest IPF Polska Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla produktu „Pożyczka Długoterminowa” wynosi 9,81%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4.600,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 5.063,68 zł, oprocentowanie stałe 0,00%, całkowity koszt kredytu 463,68 zł (w tym: prowizja 347,76 zł, odsetki 0,00 zł, opłata przygotowawcza 115,92 zł), 24 miesięczne raty: 23 pierwsze miesięczne równe raty w wysokości po 210,99 zł., ostatnia 24 miesięczna rata w wysokości 210,91 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.04.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki Długoterminowej. Ostateczne warunki pożyczki uzależnione są od poziomu wiarygodności kredytowej konsumenta. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

NaTemat z LepszaOferta.pl -„Chcesz zmienić dostawcę prądu? Uważaj na pułapki!”

Zmiana dostawcy prądu zaczyna interesować coraz większą grupę osób -co widać także po zainteresowaniu tematem przez media. Tym razem zagadnienie poruszył portal NaTemat, a LepszaOferta.pl uczestniczyła w tworzeniu tego tekstu poprzez swoje merytoryczne wsparcie.

„Chcesz zmienić dostawcę prądu? Uważaj na pułapki!”

Autorów artykułu zainteresowała zmiana sprzedawcy prądu, ale z nieco innej strony niż pisano o tym dotychczas. Dostawców energii mamy w Polsce już 400 i pojawia się coraz więcej firm starających się „złapać klienta” za wszelką cenę, nie zawsze w pełni etycznie. Najczęściej dostawcy energii korzystają z niewiedzy klientów i w ten sposób przekonują ich do nie do końca korzystnych ofert. Doradcy LepszaOferta.pl, rozmawiając z klientami, słyszeli już nie jeden ciekawy scenariusz. Mogliśmy zatem naszą wiedzą i doświadczeniem służyć autorom.

Osoby nie znające się dobrze na kruczkach stosowanych przez dostawców, mogą łatwo wybrać niekorzystną ofertę, dlatego właśnie autorzy polecają korzystanie z bezpłatnych usług brokera prądu. LepszaOferta.pl została przedstawiona przez redaktorów NaTemat.pl jako rzetelny broker energii w Polsce -niejako przeciwieństwo firm działających w sposób nieetyczny.

W poszukiwaniu lepszej oferty sprzedaży prądu elektrycznego, warto skorzystać z usług pierwszego w Polsce brokera energii – www.lepszaoferta.pl. Na stronie internetowej możemy dokonać bezpłatnego zestawienia wszystkich ofert, zarówno na rynku lokalnym, jak również ogólnopolskim.

LepszaOferta.pl jasno i otwarcie przedstawia swoją działalność. Pomagamy oszczędzać pieniądze -m.in na rachunkach za prąd. To także zostało zauważone przez redaktorów NaTemat.pl:

Niezależność brokera gwarantuje nam, że system nie będzie faworyzował żadnej z firm, a przedstawiona oferta będzie dla nas najkorzystniejsza finansowo. Dodatkową zaletą tego brokera energii jest możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty w postaci najniższej ceny za prąd do 2016 roku oraz bezpłatnej energii elektrycznej aż przez 3 miesiące.

Pełny tekst dostępny jest pod tym adresem. Polecamy tę lekturę.