NaTemat z lepszaoferta.pl -„Chcesz zmienić dostawcę prądu? Uważaj na pułapki!”

Zmiana dostawcy prądu zaczyna interesować coraz większą grupę osób -co widać także po zainteresowaniu tematem przez media. Tym razem zagadnienie poruszył portal NaTemat, a lepszaoferta.pl uczestniczyła w tworzeniu tego tekstu poprzez swoje merytoryczne wsparcie.

„Chcesz zmienić dostawcę prądu? Uważaj na pułapki!”

Autorów artykułu zainteresowała zmiana sprzedawcy prądu, ale z nieco innej strony niż pisano o tym dotychczas. Dostawców energii mamy w Polsce już 400 i pojawia się coraz więcej firm starających się „złapać klienta” za wszelką cenę, nie zawsze w pełni etycznie. Najczęściej dostawcy energii korzystają z niewiedzy klientów i w ten sposób przekonują ich do nie do końca korzystnych ofert. Doradcy lepszaoferta.pl, rozmawiając z klientami, słyszeli już nie jeden ciekawy scenariusz. Mogliśmy zatem naszą wiedzą i doświadczeniem służyć autorom.

Osoby nie znające się dobrze na kruczkach stosowanych przez dostawców, mogą łatwo wybrać niekorzystną ofertę, dlatego właśnie autorzy polecają korzystanie z bezpłatnych usług brokera prądu. lepszaoferta.pl została przedstawiona przez redaktorów NaTemat.pl jako rzetelny broker energii w Polsce -niejako przeciwieństwo firm działających w sposób nieetyczny.

W poszukiwaniu lepszej oferty sprzedaży prądu elektrycznego, warto skorzystać z usług pierwszego w Polsce brokera energii – www.lepszaoferta.pl. Na stronie internetowej możemy dokonać bezpłatnego zestawienia wszystkich ofert, zarówno na rynku lokalnym, jak również ogólnopolskim.

lepszaoferta.pl jasno i otwarcie przedstawia swoją działalność. Pomagamy oszczędzać pieniądze -m.in na rachunkach za prąd. To także zostało zauważone przez redaktorów NaTemat.pl:

Niezależność brokera gwarantuje nam, że system nie będzie faworyzował żadnej z firm, a przedstawiona oferta będzie dla nas najkorzystniejsza finansowo. Dodatkową zaletą tego brokera energii jest możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty w postaci najniższej ceny za prąd do 2016 roku oraz bezpłatnej energii elektrycznej aż przez 3 miesiące.

Pełny tekst dostępny jest pod tym adresem. Polecamy tę lekturę.