Zobacz koszt pożyczki
Pożyczkodawcą jest IPF Polska Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla produktu „Pożyczka Długoterminowa” wynosi 9,81%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4.600,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 5.063,68 zł, oprocentowanie stałe 0,00%, całkowity koszt kredytu 463,68 zł (w tym: prowizja 347,76 zł, odsetki 0,00 zł, opłata przygotowawcza 115,92 zł), 24 miesięczne raty: 23 pierwsze miesięczne równe raty w wysokości po 210,99 zł., ostatnia 24 miesięczna rata w wysokości 210,91 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.04.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki Długoterminowej. Ostateczne warunki pożyczki uzależnione są od poziomu wiarygodności kredytowej konsumenta. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Parkiet.com o LepszaOferta.pl -„Dostawcy energii rozpoczęli walkę o klienta”

Zachodzące aktualnie zmiany na rynku energii zaczynają interesować coraz większą liczbę osób. O szykującej się rewolucji i uwolnieniu rynku w Polsce tym razem pisze serwis Parkiet.com. Wpisuje się to w naszą akcję informacyjną o korzyściach zmiany sprzedawcy prądu na tańszego.

„Dostawcy energii rozpoczęli walkę o klienta”

Artykuł w serwisie parkiet.com został opublikowany 7 marca 2014 roku. Redaktorzy zachęcają do skorzystania z naszych usług, co nas niezwykle cieszy:

Warto skorzystać z usług pierwszego w Polsce brokera energii elektrycznej, Lepszaoferta.pl. Pojawienie się na rynku takiej firmy zwiastuje ogromne zmiany, które czekają klientów indywidualnych w następnych latach. Tańsze spółki obrotu nie potrzebują ogromnych pieniędzy na kampanie marketingowe, nie muszą również utrzymywać rozbudowanej infrastruktury biurowej – dzięki temu stać ich na wyjście do klienta z korzystniejszą ofertą.

W artykule znalazł się także opis naszych usług:

Niezależny broker energii porównuje oferty wszystkich dostawców prądu zarówno na rynku lokalnym, jak też krajowym. System nie forsuje wyboru żadnej spółki, dzięki czemu klient ma gwarancję otrzymania najkorzystniejszej aktualnie oferty. Poza tym, korzystając z usług brokera energii elektrycznej, możemy np. dostać gwarancję darmowego prądu przez 3 miesiące, a także niezmienności cen aż do 2016 roku.

Zachęcamy do lektury całości tekstu na ten stronie.