Puls Biznesu o lepszaoferta.pl -„Prąd kupisz przez internet”

lepszaoferta.pl pojawia się także w gazecie Puls Biznesu. Artykuł z 17 stycznia 2014 roku przedstawia nasz serwis jako pierwszego niezależnego brokera prądu w Polsce.

puls biznesu o lepszaoferta

Puls Biznesu 17.01.14; nr: 12; str.: 15; nakład gazety: 18 000 egz.;

Na polskim rynku pojawił się niezależny broker energii elektrycznej -serwis lepszaoferta.pl. Portal skierowany jest do osób fizycznych i firm, które zamierzają zmienić sprzedawcę prądu. Na stronie lepszaoferta.pl można znaleźć zaawansowany kalkulator cen energii, który umożliwia zestawienie ofert wszystkich sprawdzonych sprzedawców. Przedstawiciele brokera zapewniają, że firma oferuje bezpłatne doradztwo w zakresie wyboru jednej z kilkunastu propozycji i dopełnienie formalności związanych ze zmianą sprzedawcy energii. -99 proc. konsumentów wciąż przepłaca, bo nie wie o możliwości bezpłatnej zmiany sprzedawcy. Prawo do tego mamy już od 2007 roku, a skorzystało z niej zaledwie 1 proc. gospodarstw domowych -mówi Paweł Słowiakowski, przedstawiciel portalu. lepszaoferta.pl m.in. proponuje klientom trzy miesiące prądu gratis oraz gwarancję niezmienności stawek do końca 2016 roku.

Artykuł ten wkomponuje się w akcję informacyjną naszego portalu, mającą na celu edukację społeczeństwa i ukazanie możliwości bezpłatnej zmiany sprzedawcy prądu na tańszego.