Reader’s Digest Polska o lepszaoferta.pl

Na temat lepszaoferta.pl i tendencji Polaków do zgadzania się na przepłacanie za prąd, pisano także na łamach Reader’s Digest Polska. Autor przypomina, a niektórych z pewnością dopiero uświadamia, że na polskim rynku istnieją dużo korzystniejsze oferty na prąd niż te, do których przywykliśmy. Polacy wciąż niechętnie sięgają po swoje prawo do wyboru dostawcy prądu, przez co przyzwalają na rozliczanie ich zużycia po wysokich stawkach.

Szukasz oszczędności? Pamiętaj, że co miesiąc przepłacasz za prąd

Autorzy za przykład rzetelnej firmy świadczącej usługi zmiany sprzedawcy prądu podają właśnie lepszaoferta.pl. W tekście mowa jest także o naszym kalkulatorze ofert prądu -rzetelnym narzędziu do porównania cen energii.

W poszukiwaniu najbardziej korzystnej oferty sprzedaży prądu elektrycznego warto skorzystać z usług pierwszego w Polsce brokera energii – lepszaoferta.pl SA. Na stronie internetowej firmy możemy dokonać porównania cen usług wszystkich sprzedawców energii w Polsce, zarówno na rynku lokalnym, jak też ogólnopolskim. Poza tym, wybierając usługi takiego niezależnego brokera energii, mamy gwarancję lepszej oferty oraz szansę na darmowy prąd przez trzy miesiące, a także niezmienności oferty aż do końca 2016 roku.

Przypomnijmy jeszcze, że zmiana sprzedawcy jest bezpłatna, podobnie jak usługi lepszaoferta.pl.

Cały artykuł dostępny jest pod tym linkiem. Zachęcamy do lektury.