Zobacz koszt pożyczki
Pożyczkodawcą jest IPF Polska Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla produktu „Pożyczka Długoterminowa” wynosi 9,81%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4.600,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 5.063,68 zł, oprocentowanie stałe 0,00%, całkowity koszt kredytu 463,68 zł (w tym: prowizja 347,76 zł, odsetki 0,00 zł, opłata przygotowawcza 115,92 zł), 24 miesięczne raty: 23 pierwsze miesięczne równe raty w wysokości po 210,99 zł., ostatnia 24 miesięczna rata w wysokości 210,91 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.04.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki Długoterminowej. Ostateczne warunki pożyczki uzależnione są od poziomu wiarygodności kredytowej konsumenta. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Rzeczpospolita o LepszaOferta.pl -„Dlaczego nie zmieniamy dostawców energii?”

LepszaOferta.pl od początku swojej działalności stara się edukować i informować społeczeństwo o korzyściach płynących ze zmiany sprzedawcy prądu, ale i o samym procesie zmiany umowy z dostawcą energii. Jest to bardzo prosta procedura (szczególnie korzystając z choćby naszych usług) i do tego zupełnie bezpłatna. Okazuje się jednak, że jest jeszcze wiele do zrobienia w tym temacie. Mimo naszych apeli i komentarzy, Polacy wciąż nie wierzą w niższe rachunki  za prąd. Do takich wniosków prowadzi badanie, na które powołuje się Rzeczpospolita w swoim artykule z 7 marca 2014 roku.

„Dlaczego nie zmieniamy dostawców energii?”

Reporterzy Rzeczpospolitej docenili prowadzoną przez nas akcję informacyjną, co udowadnia poniższy fragment artykułu:

Podobną kampanię informacyjną, jak w Portugalii, prowadzi obecnie w Polsce firma Lepsza Oferta. To pierwszy niezależny broker prądu w kraju. Jak działa? Porównuje oferty sprzedawców i na podstawie starej faktury za energię, dobiera najlepszą ofertę do indywidualnych potrzeb klientów.

(…)

Firmy takie jak Lepsza Oferta to szansa na zmianę układu sił na polskim rynku energetycznym. Mamy prawo do swobodnej zmiany sprzedawcy prądu, a dzięki temu – okazję do sporych oszczędności bez dodatkowych opłat i skomplikowanych procedur. Dlaczego z tego nie korzystamy? Kampanie podobne do tej prowadzonej przez Lepszaoferta.pl służą przeniesieniu świadomości Polaków na grunt realnych działań – tak, by nie tylko marzyli o korzystniejszych warunkach kupna energii, ale by realnie zaczęli je wykorzystywać, sięgając po tani prąd.

W artykule znajduje się także komentarz prezesa LepszaOferta.pl -Pawła Słowiakowskiego:

– Jako pierwszy broker prądu dla osób fizycznych w Polsce, oferujemy trzy miesiące usług gratis i dajemy gwarancję, że do 2016 roku nie podwyższymy cen prądu – wyjaśnia Paweł Słowiakowski z Lepszoferta.pl. Firma chce w ten sposób zabezpieczyć swoich klientów przed nieuchronnymi podwyżkami cen energii, które czekają odbiorców prądu w najbliższych latach. – Jeśli ktoś zaproponuje tańszy prąd od naszej oferty, obniżymy cenę jeszcze bardziej – zapewnia Słowiakowski.

Zachęcamy do lektury całości artykułu na tej stronie.