Zobacz koszt pożyczki
Pożyczkodawcą jest IPF Polska Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla produktu „Pożyczka Długoterminowa” wynosi 9,81%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4.600,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 5.063,68 zł, oprocentowanie stałe 0,00%, całkowity koszt kredytu 463,68 zł (w tym: prowizja 347,76 zł, odsetki 0,00 zł, opłata przygotowawcza 115,92 zł), 24 miesięczne raty: 23 pierwsze miesięczne równe raty w wysokości po 210,99 zł., ostatnia 24 miesięczna rata w wysokości 210,91 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.04.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki Długoterminowej. Ostateczne warunki pożyczki uzależnione są od poziomu wiarygodności kredytowej konsumenta. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

TechCrunch o LepszaOferta.pl -aplikacja do oszczędzania pieniędzy

Nasz zespół rozwija nie tylko serwis LepszaOferta.pl, ale i inne rozwiązania, które mają pomóc nam wszystkim płacić niższe rachunki. Między innymi szykujemy specjalną aplikację na smartfony, która budzi spore zainteresowanie nie tylko w Polsce. Z pewnością jeszcze o niej usłyszycie. Tymczasem o naszych planach opowiadamy na branżowych spotkaniach.

Niedawno Paweł Słowiakowski przedstawiał nasz pomysł podczas konkursu dla start-upów, organizowanym przez magazyn internetowy TechCrunch.com.

Paweł Słowiakowski w trakcie wystąpienia na KrakowCrunch
Paweł Słowiakowski w trakcie wystąpienia na KrakowCrunch

O tym wydarzeniu napisano także na łamach TechCrunch.com.