Zobacz koszt pożyczki
Pożyczkodawcą jest IPF Polska Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla produktu „Pożyczka Długoterminowa” wynosi 9,81%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4.600,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 5.063,68 zł, oprocentowanie stałe 0,00%, całkowity koszt kredytu 463,68 zł (w tym: prowizja 347,76 zł, odsetki 0,00 zł, opłata przygotowawcza 115,92 zł), 24 miesięczne raty: 23 pierwsze miesięczne równe raty w wysokości po 210,99 zł., ostatnia 24 miesięczna rata w wysokości 210,91 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.04.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki Długoterminowej. Ostateczne warunki pożyczki uzależnione są od poziomu wiarygodności kredytowej konsumenta. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Wp.pl o LepszaOferta.pl -„Robią to Brytyjki, robią Norweżki…”

Z początkiem stycznia 2014 roku na łamach Wirtualnej Polski pojawił się artykuł o LepszaOferta.pl. Dedykowany jest on kobietom, ponieważ to panie w dużej mierze odpowiadają za prowadzenie budżetu domowego. Przedsiębiorcze Polki wiedzą gdzie znaleźć dodatkowe fundusze na prowadzenie domu. Zmniejszenie rachunków za prąd jest więc dla kobiet interesującym tematem.

Artykuł został opublikowany pod intrygującym tytułem: „Robią to Brytyjki, robią Norweżki, a czy robią to Polki?”

Prezentujemy fragment tekstu, które dotyczą LepszaOferta.pl:

(…) rynek prądu w Polsce się zmienił i mamy teraz prawo wyboru tańszego sprzedawcy. Jak zorganizować sobie tani prąd? Można to zrobić na przykład dzięki serwisowi niezależnego brokera prądu Lepszaoferta.pl , gdzie w 10 minut każdy Polak może bezpłatnie zmienić sprzedawcę prądu. To prosty sposób na to, aby nasze rachunki były niższe, bez radykalnego ograniczania się w kwestii wykorzystywania prądu w domu. Dzięki brokerowi omija nas „papierologia” i stanie w kolejkach.

Artykuł można przeczytać pod tym adresem.