Zobacz koszt pożyczki
Pożyczkodawcą jest IPF Polska Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla produktu „Pożyczka Długoterminowa” wynosi 9,81%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4.600,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 5.063,68 zł, oprocentowanie stałe 0,00%, całkowity koszt kredytu 463,68 zł (w tym: prowizja 347,76 zł, odsetki 0,00 zł, opłata przygotowawcza 115,92 zł), 24 miesięczne raty: 23 pierwsze miesięczne równe raty w wysokości po 210,99 zł., ostatnia 24 miesięczna rata w wysokości 210,91 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.04.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki Długoterminowej. Ostateczne warunki pożyczki uzależnione są od poziomu wiarygodności kredytowej konsumenta. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

mCash.pl – czyli o wygodzie pożyczania

,

Klientem starającym się o pożyczkę lub kredyt zaopiekowano się w ostatnich latach kompleksowo. Nie musi już wychodzić z domu, nie jest zobowiązany przedstawiać kompletu dokumentów, nie czeka długo na decyzję. Czy oby na pewno?

Do tej pory, chcąc pożyczyć pieniądze klient musiał zdecydować się na konkretną firmę, nie wiedząc jeszcze czy ma szansę otrzymać ofertę. Jeśli nie spełniał wymogów, lub propozycja była dla niego nieatrakcyjna, cały proces należało powtórzyć w innej firmie. mCash.pl stał się rozwiązaniem tego problemu.

Jak to działa?

Wypełniając jeden formularz na stronie www.mcash.pl wnioskujemy jednocześnie do 11-nastu, czyli do wszystkich liczących się w Polsce pożyczkodawców. Wygodnie? Najwygodniej. I nie chodzi tu jedynie o skrócenie czasu. Nasze szanse na otrzymanie pożyczki sa większe niż kiedykolwiek.

Duża ilość ofert, które proponuje nam mCash.pl to otwarcie się na każdego kto poszukuje gotówki. Negatywna historia kredytowa? Dużo zapytań w BIKu, bo nagle pojawiła się potrzeba szybkiego pożyczenia? To już nie problem. Wśród tak wielu propozycji każdy znajdzie coś dla siebie.

Dopiero z pojawieniem się mCasha możemy więc mówić o kompleksowej opiece nad klientem, naprzeciw któremu wychodzą teraz wszyscy pożyczkodawcy.

mCash