Zobacz koszt pożyczki
Pożyczkodawcą jest IPF Polska Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla produktu „Pożyczka Długoterminowa” wynosi 9,81%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4.600,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 5.063,68 zł, oprocentowanie stałe 0,00%, całkowity koszt kredytu 463,68 zł (w tym: prowizja 347,76 zł, odsetki 0,00 zł, opłata przygotowawcza 115,92 zł), 24 miesięczne raty: 23 pierwsze miesięczne równe raty w wysokości po 210,99 zł., ostatnia 24 miesięczna rata w wysokości 210,91 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.04.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki Długoterminowej. Ostateczne warunki pożyczki uzależnione są od poziomu wiarygodności kredytowej konsumenta. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Top 7 chwilówek na Święta!

, , , ,

Szybka pożyczka ratuje Święta?

Święta Bożego Narodzenia tuż tuż. Coraz częściej decydujemy się na sfinansowanie części wydatków związanych z bożonarodzeniowym szałem zakupowym z pomocą chwilówki. Pożyczka na Święta z reguły nie jest wysoka, a dzięki grudniowym promocjom pożyczamy taniej i z wygodnym terminem spłaty – pożyczkodawcy starają się maksymalnie dopasować swoje oferty do potrzeb klienta w tym okresie roku. Czasem nawet zgadzają się, by pożyczkę oddać w styczniu czy lutym.

Szukasz pożyczki, żeby spełnić świąteczne marzenia swoje i bliskich? Przygotowaliśmy 7 najlepszych propozycji – z wysokimi kwotami, konkursami, a nawet wakacjami w spłacie. Sprawdź, czy wśród nich znajdziesz coś dla siebie.

Pożyczki na Święta – TOP 7

#1

Vivus – pożyczka z świątecznym konkursem

vivus pożyczka na święta

Wyślij wniosek


#2

Szybka Moneta – weź pożyczkę i zostań Świętym Mikołajem

szybka pożyczka na święta

Wyślij wniosek


#3

Credy – pożyczka dopasowana do potrzeb

pożyczka online na święta

Wyślij wniosek


#4

Net Credit – pierwsza pożyczka na Święta za darmo

szybka pożyczka na święta

Wyślij wniosek


#5

Provident – pożyczka na Święta w wygodnych ratach

pożyczka na święta

Wyślij wniosek


#6

Hapi Pożyczki – skorzystaj z wakacji od spłacania rat

pożyczka na święta wakacje kredytowe

Wyślij wniosek


#7

Multipożyczka – pożyczysz nawet 10 000 złotych na 36  rat

multipożyczka na święta

Wyślij wniosek