BEZkonkurencyjna oferta – pożyczki, jakich szukacie

, , , ,

Konsumenci cenią sobie szybkość, wygodę i nowoczesne podejście do klienta. Klienci serwisów pożyczkowych także. Pożyczanie pieniędzy przez Internet jest prostsze i szybsze, a oferty „bez BIK”, „bez weryfikacji”,  „bez zaświadczeń” cieszą największą popularnością.

Pożyczki BEZ przelewu weryfikacyjnego

Firmy pozabankowe pracują nad tym, aby osobom bez środków na koncie również umożliwić pożyczenie pieniędzy. Sposobami wyjścia z tej sytuacji są np. pożyczki udzielane w punktach stacjonarnych, gdzie wystarczy przedstawić dokumenty potwierdzające tożsamość, podpisać umowę i gotowe – pieniądze dostajemy od ręki. Taka procedura jednak trwa, dlatego też zaczęto wychodzić z inicjatywą przeniesienia braku weryfikacji do pożyczek przez Internet. Jak się bowiem okazuje, przelew weryfikacyjny będący dla pożyczkodawców to potwierdzeniem tożsamości klienta, dla pożyczających niekiedy warunek nie do przejścia.

Pożyczki bez grosza

Kto nie może wykonać przelewu weryfikacyjnego? Albo Ci, którzy nie mają środków na koncie – po pożyczkę sięgają przecież osoby, które nie mają pieniędzy, albo Ci, którzy nie mają dostępu do bankowości  elektronicznej. Takie osoby dziś mogą skorzystać ze specjalnych aplikacji umożliwiających wzięcie pożyczki bez konieczności wykonywania przelewu weryfikacyjnego. Kilka firm pożyczkowych wprowadziła w tym celu specjalne aplikacje.

Jak to działa?

Aplikacja KontoConnect czy Instantor ma za zadanie potwierdzić naszą tożsamość poprzez nawiązanie bezpiecznego połączenia z Twoim bankiem, by sprawdzić, czy jesteś właścicielem konta bankowego, na które ma być wypłacona pożyczka.

Kto udziela pożyczki bez przelewu weryfikacyjnego?

Firm pożyczkowych, które nie wymagają przelewu celem weryfikacji jest kilka.  Możesz się o nią starać na przykład w Pandamoney, Extraportfel, gdzie nowi klienci pożyczą aż 2000 zł za darmo,  Kredito24, Chwilówkomacie, czy w Monedo Now

Pożyczki BEZ bik

Czy pożyczkodawcy rzeczywiście nie sięgają do informacji zawartych w Biurze Informacji Kredytowej. Po dokładnym przeanalizowaniu umów okazało się niestety, że wiele firm pożyczkowych wprowadza klienta w błąd, bo jak nie w BIK, to nasze dane mogą zostać sprawdzone w innym rejestrze. Niemniej, Ci klienci, którzy szukają pożyczki bez BIK, znajdą kilka instytucji.

Gdzie nie sprawdzą BIK?

To, czy zostaniesz sprawdzony w BIK zależy u kogo starasz się o pożyczkę. Banki są zobowiązane do współpracy z BIK, więc w przypadku kredytu bankowego nie unikniesz ani sprawdzenia historii kredytowej, ani wpisu. Jeśli zaś chodzi o instytucje pozabankowe , to spośród wszystkich, wyróżnić można kilka, które deklarują, że w BIK klientowi nie zaglądają.

Sprawdź, gdzie dostaniesz pożyczkę bez sprawdzania BIK »

Pożyczki BEZ zaświadczeń

Pożyczkodawcy nie mają jednej wspólnej polityki co do potwierdzenia dochodów klienta. W większości przypadków nie interesuje ich skąd pożyczkobiorca bierze pieniądze na życie. Ryzyko udzielenia pożyczki podejmują natomiast wyłącznie na podstawie deklaracji pożyczkobiorcy i informacji z baz dłużników. Zatem w pierwszej kolejności z pomocy tych firm powinien skorzystać klient, który nie ma stałego bądź udokumentowanego dochodu.

Instytucje wymagające potwierdzenia źródła utrzymania nie będą bowiem skłonne udzielić mu pożyczki i najprawdopodobniej jego wniosek zostanie z miejsca odrzucony. Na szczęście jeśli jedna firma nie zdecyduje się nam pomóc finansowo, zawsze można zasugerować się przedstawioną wyżej tabelką i próbować wnioskować o pożyczkę gdzie indziej. Nie zapominajmy jednak, że ostateczna decyzja o pożyczeniu pieniędzy zależy jednak od tego jaką historię finansową klienta firma wyciągnie ze sprawdzanych rejestrów.

Gdzie nie proszą o udokumentowanie dochodów? O taką pożyczkę możemy wnioskować, między innymi, w Ekspres KasaNet Credit,  Soho Credit, czy w Vivus.