Zobacz koszt pożyczki
Pożyczkodawcą jest IPF Polska Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla produktu „Pożyczka Długoterminowa” wynosi 9,81%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4.600,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 5.063,68 zł, oprocentowanie stałe 0,00%, całkowity koszt kredytu 463,68 zł (w tym: prowizja 347,76 zł, odsetki 0,00 zł, opłata przygotowawcza 115,92 zł), 24 miesięczne raty: 23 pierwsze miesięczne równe raty w wysokości po 210,99 zł., ostatnia 24 miesięczna rata w wysokości 210,91 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.04.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki Długoterminowej. Ostateczne warunki pożyczki uzależnione są od poziomu wiarygodności kredytowej konsumenta. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Speed Cash Polska – sposób na trudne pożyczki

, , ,

Pozabankowe usługi finansowe przekonują do siebie coraz większy odsetek klientów – tak biznesowych, jak i indywidualnych. Jakie argumenty do nich przemawiają?

Na pierwszy plan wysuwa się zapotrzebowanie na łatwy dostęp do pieniądza i jego płynność, co jest szczególnie istotne w przypadku przedsiębiorców. Bezpieczeństwo, profesjonalizm, dogodna forma spłaty i oszczędność czasu odgrywają większą rolę niż koszt pożyczki.

Zaufanie przewagą konkurencyjną

W te oczekiwania wpisuje się oferta Speed Cash Polska. Przygotowuje ją zespół ludzi, za którym stoi doświadczenie w pracy w kancelariach prawnych, bankach i instytucjach finansowych. Stamtąd wyniósł to, co najlepsze, tworząc nową jakość w zakresie doradztwa, finansowania i pożyczek prywatnych. Na potwierdzenie powyższej tezy można przywołać fakt, że ok. 1/3 wszystkich klientów to osoby z polecenia, a ponad 10 proc. pożyczek udzielanych jest klientom, którzy mieli już wcześniej do czynienia z firmą.

Elastyczne podejście

Sukcesu firmy można upatrywać także w elastycznym podejściu. Ta fraza trafnie oddaje charakter biznesu. Każdy wniosek poddawany jest szczegółowej analizie, rozpatrywane są wszystkie niestandardowe rozwiązania, które mogą stanowić gwarancję dla pożyczki.

Pożyczka z wygodnym zabezpieczeniem. Sprawdź teraz »

To przekonuje klientów zmęczonych procedurą bankową, biurokracją, brakiem logicznego i indywidualnego spojrzenia, zdolnościami kredytowymi. Wolą pożyczyć drożej, a szybciej i wygodniej – mówi Paweł Zieliński, członek zarządu, dyrektor departamentu prawnego Speed Cash Polska.

Przywołać tu można przykład jednego z klientów, który pilnie potrzebował zrealizować zamówienie 2 kontenerów z rowerami, na co były mu potrzebne środki w wysokości 500 000 zł, dostępne w ciągu 2 dni. Udało się to zrobić, łącznie z przelewem SORBNET, od środy wieczorem do piątku po południu. Zabezpieczeniem pożyczki są nieruchomości, ale spółka stosuje również niestandardowe zabezpieczenia, jak zastaw na instrumentach finansowych lub majątku trwałym spółki.

Gdzie bankowi nie po drodze…

Spółka stanowi realną alternatywę dla banku. Alternatywę, ale nie konkurencję. Udziela prywatnych pożyczek tam, gdzie ryzyko kredytowe dla banku jest zbyt duże lub tam, gdzie bank przez swoje zawiłe procedury nie jest w stanie w odpowiednim czasie udzielić finansowania. Grupę docelową stanowią klienci, którzy nie otrzymali kredytu ze względu np. na złą przeszłość kredytową bądź biznes charakteryzujący się sezonowością czy też wysoką zmiennością wyników, nawet pomimo dużych zysków, a obiektywne przesłanki wskazują, że kredyt powinien zostać udzielony. Tę lukę zagospodarowuje Speed Cash Polska. Nie są przeszkodami niekorzystny wpis w BIK, zadłużenie w ZUS lub Urzędzie Skarbowym.

Obciążenia podatkowe, prawne, biurokratyczne nakładane przez nadzorców banków sprawiają, że taniej, szybciej i efektywniej można realizować działalność pożyczkową bez licencji bankowej, która tylko utrudnia działalność – mówi Paweł Zieliński.

Firma oferuje pożyczki o wartości od 30 tys. zł do 5 mln zł, na okres od 3 miesięcy do 10 lat. Pracownicy Speed Cash Polska udzielili dotąd kredytów bankowych na kwotę ponad miliarda złotych oraz pożyczek z własnych kapitałów na ponad 100 milionów złotych.

Sprawdź ofertę i wylicz ratę »