TOP 5 darmowych pożyczek przez Internet!

Dziś przyglądamy się najczęściej wybieranym przez naszych czytelników pożyczkom – wszystkie z nich, dla nowych klientów, są całkowicie darmowe!

Darmowe pożyczki

Pożyczki za darmo cieszą się największą popularnością wśród naszych czytelników. Darmowe pożyczki udzielane są nowym klientom. W porównywarce darmowych pożyczek prezentujemy aktualnie aż 16 takich propozycji od firm pożyczkowych. Co to znaczy, że pożyczka jest za darmo? Klient nie ponosi żadnych kosztów – oddaje tylko tyle, ile pożyczy. 

Przejdź do porównywarki darmowych pożyczek»

Procedura wnioskowania o każdą z darmowych pożyczek jest taka sama: wystarczy wypełnić wniosek online. Decyzję o przyznaniu pożyczki oraz pieniądze w większości przypadków otrzymamy jeszcze tego samego dnia. Kwoty darmowych pożyczek są różne – z pewnością każdy znajdzie kwotę, która spełni oczekiwania.

Z myślą o tych, którzy nie potrafią samodzielnie podjąć decyzji o pożyczce przygotowaliśmy ranking TOP 5 darmowych pożyczek

Extraportfel

W 15 minut pożyczysz do 2000zł ze spłatą po 45 dniach

Aplikuj teraz»


NetCredit

Jedna z dłużej działających na polskim rynku firm pożyczkowych także oferuje wysoką kwotę pierwszej pożyczki: 2000zł

Aplikuj teraz»


Vivus

Ten znany pożyczkodawca ma w swojej ofercie wiele praktycznych rozwiązań dla stałych klientów, konkursy i systemy partnerskie. Dla tych nowych oferuje darmową pożyczkę w kwocie  1600zł

Aplikuj teraz»


Ekspres Kasa

Ekspres Kasa pożyczy w 15 minut nieco mniej, bowiem maksymalnie 1500 zł

Aplikuj teraz»


Filarum

Filarum gwarantuje rozpatrzenie wniosku w 15 minut, a decyzję przesyła SMS-em. U tego pożyczkodawcy pożyczymy 1000 zł na 30 dni całkowiecie za darmo.

Aplikuj teraz»


Coraz więcej firm pozabankowych udziela pożyczek za 0 zł. Osoby które korzystały wcześniej z kredytów często nie wierzą, że mogą otrzymać gotówkę za darmo. Tymczasem jest to możliwe dlatego, że pożyczka wcale nie musi być oprocentowana. Ten kto pożycza, może ustalić koszty takiej pożyczki, ale równie dobrze nie musi pobierać za nią żadnej opłaty. Wszystko zależy od warunków, jakie ustali pożyczkodawca.

Dają i nie pytają

Pożyczkę można dostać błyskawicznie. Wystarczy, że klient wejdzie na stronę pożyczki i wypełni wniosek. Decyzję podejmuje w kilka minut, klient ma możliwość zaakceptowania umowy elektronicznie, a środki szybkim przelewem trafiają na jego rachunek. W przeważającej liczbie przypadków oznacza to, że od wejścia na stronę do momentu, w którym klient ma pieniądze na koncie, mija nie więcej niż 15 minut.

Twój wniosek został odrzucony?

Nie wiesz dlaczego Twój wniosek o pożyczkę został odrzucony? Powody mogą być różne. Odrzucenie wniosku o pożyczkę nie musi to oznaczać, że już nigdzie nie masz szans na upragnioną gotówkę, bo co rusz pojawiają się nowe promocje i oferty, dedykowane nawet tym, którzy nie otrzymali jej w innych firmach. W tym artykule przedstawiamy najczęstsze powody, przez które wniosek może zostać odrzucony

Czytaj więcej: Odrzucony wniosek o pożyczkę? Oto częste błędy