Pożyczka na raty

Monedo - Pożyczka na raty

  • pożyczka od 1500 zł do 10 000 zł
  • spłata w wygodnych ratach
  • od 3 do 36 miesięcy

Złóż wniosek
ocena
8
9
Oprocentowanie od
4.5 %
Wysokość kredytu od
1500
Wysokość kredytu do
10000
Okres od
90 dni
Okres do
1080 dni
Bezpłatna pierwsza
Nie
Max kwota pierwszej
-0
Wiek pożyczobiorcy od
18 lat
Wiek pożyczobiorcy do
-0 lat
Weryfikacja BIK
Nie
Weryfikacja ZBP
Tak
Weryfikacja BIG
Tak
Weryfikacja ERIF
Tak
Weryfikacja KRD
Tak
Weryfikacja Baza Provident
Nie
 

Czas realizacji Monedo - Pożyczka na raty

Zgłoszenia obsługiwane jest maksymalnie do 24h, od czasu złożenia. Jeśli Twój czas oczekiwania jest dłuższy to zadzwoń do nas pod nr 535 553 507 lub napisz na adres pomoc@lepszaoferta.pl

Jak wybrać, zamówić produkt? Pożyczka na raty z Monedo

Otwórz i wypełnij formularz dostępny pod tym linkiem. Jeśli masz problem z realizacją skontaktuj się z nami pod nr 535 553 507 lub napisz na adres pomoc@lepszaoferta.pl.

Serwis Monedo Now pośredniczy w procesie składnia wniosków o pożyczkę, w którym klient może otrzymać kredyt w wysokości do 10 000 zł. Dodatkowo serwis daje możliwość dostosowania okresu spłaty oraz ilości rat do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Ważna informacja: Mimo naszych wysiłków podejmowanych celem zapewnienia prawidłowości informacji, dotyczących produktów finansowych i usług, które prezentujemy na tej stronie internetowej, należy traktować je jedynie jako dane orientacyjne. Nie ponosimy odpowiedzialności w przypadku, gdy któraś z informacji okaże się, po czasie jej publikacji, niedokładna. Widzisz błąd? Zgłoś nam go w korzystając z podstrony kontakt.