Pożyczka pod zastaw nieruchomości

Speed Cash - Pożyczka pod zastaw nieruchomości

  • gotówka w 24 godziny
  • kwoty od 30 000 zł do 2 000 000 zł
  • okres kredytowania od 3 mies. do 36 mies.
  • uproszczone zasady
  • wymagane zabezpieczenie w postaci nieruchomości

Złóż wniosek
ocena
9.1
9
Oprocentowanie od
0 %
Wysokość kredytu od
30000
Wysokość kredytu do
2000000
Okres od
90 dni
Okres do
1095 dni
Bezpłatna pierwsza
Tak
Max kwota pierwszej
2000000
Wiek pożyczobiorcy od
18 lat
Wiek pożyczobiorcy do
99 lat
Weryfikacja BIK
Nie
Weryfikacja ZBP
Nie
Weryfikacja BIG
Nie
Weryfikacja ERIF
Nie
Weryfikacja KRD
Nie
Weryfikacja Baza Provident
Nie
 

Czas realizacji Speed Cash - Pożyczka pod zastaw nieruchomości

Zgłoszenia obsługiwane jest maksymalnie do 24h, od czasu złożenia. Jeśli Twój czas oczekiwania jest dłuższy to zadzwoń do nas pod nr 535 553 507 lub napisz na adres pomoc@lepszaoferta.pl

Jak wybrać, zamówić produkt? Pożyczka pod zastaw nieruchomości z Speed Cash

Otwórz i wypełnij formularz dostępny pod tym linkiem. Jeśli masz problem z realizacją skontaktuj się z nami pod nr 535 553 507 lub napisz na adres pomoc@lepszaoferta.pl.

Speed Cash Polska to pozabankowa instytucja finansowa, która od 15 lat zajmuje się udzielaniem prywatnych pożyczek firmom i osobom indywidualnym na terenie całej Polski. Usługi kierujemy do Klientów, którzy mają problem z pozyskaniem tradycyjnego finansowania bankowego, posiadających jednocześnie realną zdolność do spłaty zobowiązań oraz wolną od obciążeń nieruchomość. Oferujemy pożyczki od 30 tys. zł do 5 mln zł zabezpieczone na nieruchomości na okres od 3 miesięcy do 10 lat. Przeszkody nie stanowi negatywna ocena kredytowa, niekorzystny zapis w BIK czy zadłużenie w ZUS lub Urzędzie Skarbowym.

Ważna informacja: Mimo naszych wysiłków podejmowanych celem zapewnienia prawidłowości informacji, dotyczących produktów finansowych i usług, które prezentujemy na tej stronie internetowej, należy traktować je jedynie jako dane orientacyjne. Nie ponosimy odpowiedzialności w przypadku, gdy któraś z informacji okaże się, po czasie jej publikacji, niedokładna. Widzisz błąd? Zgłoś nam go w korzystając z podstrony kontakt.