Bezpieczny Dom / Dom Max

Inter Risk - Bezpieczny Dom / Dom Max

Dzięki ubezpieczeniu w InterRisk właściciele budynków mieszkalnych, niemieszkalnych, lokali mieszkalnych i innych nieruchomości nie muszą się martwić o finansowe pokrycie ewentualnych szkód i wypłacanie odszkodowań poszkodowanym osobom trzecim.

ocena
4
9
Polisa online
NIE
Opis
InterRisk oferuje ubezpieczenie mieszkania lub domu w dwóch wariantach: Bezpieczny Dom, dedykowany osobom, które liczą na kompleksową ochronę nieruchomości, oraz Dom Max dla klientów, dla których najważniejsza jest najszersza możliwa ochrona, wysokie sumy odszkodowań oraz formuła all risk - czyli ubezpieczenie na wypadek wszystkich zdarzeń losowych, oprócz tych, które są wymienione w wyłączeniach odpowiedzialności.
 

Czas realizacji Inter Risk - Bezpieczny Dom / Dom Max

Zgłoszenia obsługiwane jest maksymalnie do 24h, od czasu złożenia. Jeśli Twój czas oczekiwania jest dłuższy to zadzwoń do nas pod nr 535 553 507 lub napisz na adres pomoc@lepszaoferta.pl

Jak wybrać, zamówić produkt? Bezpieczny Dom / Dom Max z Inter Risk

Otwórz i wypełnij formularz dostępny pod tym linkiem. Jeśli masz problem z realizacją skontaktuj się z nami pod nr 535 553 507 lub napisz na adres pomoc@lepszaoferta.pl.

Ważna informacja: Mimo naszych wysiłków podejmowanych celem zapewnienia prawidłowości informacji, dotyczących produktów finansowych i usług, które prezentujemy na tej stronie internetowej, należy traktować je jedynie jako dane orientacyjne. Nie ponosimy odpowiedzialności w przypadku, gdy któraś z informacji okaże się, po czasie jej publikacji, niedokładna. Widzisz błąd? Zgłoś nam go w korzystając z podstrony kontakt.