Compensa Mój Dom

Compensa - Compensa Mój Dom

Pakiet Compensa Mój Dom opiera się na modelu ubezpieczenia mienia od ryzyk wszystkich, co oznacza, że Compensa odpowiada za wszystkie zdarzenia, w wyniku których doszło do powstania szkody (zniszczenia, uszkodzenia lub utraty mienia) – z małymi wyjątkami, które szczegółowo opisane są ogólnych warunków ubezpieczenia.

ocena
3
9
Polisa online
NIE
Opis
Co można ubezpieczyć w ramach Compensa Mój Dom? Dom mieszkalny z elementami stałymi,mieszkanie z elementami stałymi wraz z pomieszczeniami gospodarczymi (piwnice, komórki, schowki itp.) z ich elementami stałymi, a także: ruchomości domowe, które mogą znajdować się w domu mieszkalnym lub mieszkaniu, pomieszczeniach i budynkach gospodarczych, budowlach lub na posesjach, ruchomości domowe, które mamy ze sobą wychodząc z domu do pracy lub wyjeżdżając w podróż.
 

Czas realizacji Compensa - Compensa Mój Dom

Zgłoszenia obsługiwane jest maksymalnie do 24h, od czasu złożenia. Jeśli Twój czas oczekiwania jest dłuższy to zadzwoń do nas pod nr 535 553 507 lub napisz na adres pomoc@lepszaoferta.pl

Jak wybrać, zamówić produkt? Compensa Mój Dom z Compensa

Otwórz i wypełnij formularz dostępny pod tym linkiem. Jeśli masz problem z realizacją skontaktuj się z nami pod nr 535 553 507 lub napisz na adres pomoc@lepszaoferta.pl.

Ważna informacja: Mimo naszych wysiłków podejmowanych celem zapewnienia prawidłowości informacji, dotyczących produktów finansowych i usług, które prezentujemy na tej stronie internetowej, należy traktować je jedynie jako dane orientacyjne. Nie ponosimy odpowiedzialności w przypadku, gdy któraś z informacji okaże się, po czasie jej publikacji, niedokładna. Widzisz błąd? Zgłoś nam go w korzystając z podstrony kontakt.