Dom i Mieszkanie

Generali - Dom i Mieszkanie

Ubezpieczenie Dom i Mieszkanie Generali jest dostępne  w trzech wariantach: Diament, Rubin i Bursztyn – zakres ubezpieczenia jest szeroki i może być dowolnie kształtowany.

ocena
3
9
Polisa online
TAK
Opis
Wariant DIAMENT jest oparty na formule all risks, czyli chroni ubezpieczoną nieruchomość również na wypadek zdarzeń nieokreślonych w OWU – oczywiście nie mogą one się znajdować w wyłączeniach odpowiedzialności. Ten wariant posiada również najkorzystniejszą ochronę z tytułu assistance: assistance techniczny, RTV/AGD/PC, medyczny, usługi informacyjne oraz concierge, czyli realizacja rozmaitych usług na życzenie ubezpieczającego (lista jest dostępna w OWU). Ochrona RUBIN gwarantuje wypłatę świadczenia pieniężnego wskutek najbardziej typowych losowych zdarzeń, takich jak np. pożar. Poszukujesz elastycznego wariantu, w którym samodzielnie wybierzesz poszczególne zdarzenia, które mają być objęte ochroną finansową? Odpowiedzią na poszukiwania może być wariant BURSZTYN, który daje klientowi towarzystwa ubezpieczeniowego możliwość budowy polisy mieszkaniowej od podstaw.
 

Czas realizacji Generali - Dom i Mieszkanie

Zgłoszenia obsługiwane jest maksymalnie do 24h, od czasu złożenia. Jeśli Twój czas oczekiwania jest dłuższy to zadzwoń do nas pod nr 535 553 507 lub napisz na adres pomoc@lepszaoferta.pl

Jak wybrać, zamówić produkt? Dom i Mieszkanie z Generali

Otwórz i wypełnij formularz dostępny pod tym linkiem. Jeśli masz problem z realizacją skontaktuj się z nami pod nr 535 553 507 lub napisz na adres pomoc@lepszaoferta.pl.

Ważna informacja: Mimo naszych wysiłków podejmowanych celem zapewnienia prawidłowości informacji, dotyczących produktów finansowych i usług, które prezentujemy na tej stronie internetowej, należy traktować je jedynie jako dane orientacyjne. Nie ponosimy odpowiedzialności w przypadku, gdy któraś z informacji okaże się, po czasie jej publikacji, niedokładna. Widzisz błąd? Zgłoś nam go w korzystając z podstrony kontakt.