Mój Apartament / Moja Rezydencja

Aviva - Mój Apartament / Moja Rezydencja

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Aviva oferuje ubezpieczenie mieszkań i domów jednorodzinnych w dwóch wariantach: Mój Apartament i Moja Rezydencja, w tym pierwszy wariant jest dostępny w dwóch wersjach: standardowej i rozszerzonej.

ocena
4.5
9
Polisa online
NIE
Opis
Aviva prezentuje ubezpieczenie Mój Apartament jako najszerszą ochronę ubezpieczeniową nieruchomości i ubezpieczenie z najwyższymi limitami odpowiedzialności ubezpieczyciela, które umożliwia rozszerzenie ochrony odpowiedzialności cywilnej na cały świat.
 

Czas realizacji Aviva - Mój Apartament / Moja Rezydencja

Zgłoszenia obsługiwane jest maksymalnie do 24h, od czasu złożenia. Jeśli Twój czas oczekiwania jest dłuższy to zadzwoń do nas pod nr 535 553 507 lub napisz na adres pomoc@lepszaoferta.pl

Jak wybrać, zamówić produkt? Mój Apartament / Moja Rezydencja z Aviva

Otwórz i wypełnij formularz dostępny pod tym linkiem. Jeśli masz problem z realizacją skontaktuj się z nami pod nr 535 553 507 lub napisz na adres pomoc@lepszaoferta.pl.

Ważna informacja: Mimo naszych wysiłków podejmowanych celem zapewnienia prawidłowości informacji, dotyczących produktów finansowych i usług, które prezentujemy na tej stronie internetowej, należy traktować je jedynie jako dane orientacyjne. Nie ponosimy odpowiedzialności w przypadku, gdy któraś z informacji okaże się, po czasie jej publikacji, niedokładna. Widzisz błąd? Zgłoś nam go w korzystając z podstrony kontakt.