Pakiet Dom / Mieszkanie / Najemca

Benefia - Pakiet Dom / Mieszkanie / Najemca

Benefia ubezpiecza domy jednorodzinne ze stałymi elementami, mieszkanie ze stałymi elementami, budynki gospodarcze, obiekty małej architektury, mienie ruchome, stałe elementy ogrodzenia.

ocena
8
9
Polisa online
NIE
Opis
Benefia oferuje ubezpieczenia mienia od ognia i innych zdarzeń losowych, mienia od kradzieży z włamaniem i rozboju, oszkleń, OC w życiu prywatnym, NNW, Home Assistance.
 

Czas realizacji Benefia - Pakiet Dom / Mieszkanie / Najemca

Zgłoszenia obsługiwane jest maksymalnie do 24h, od czasu złożenia. Jeśli Twój czas oczekiwania jest dłuższy to zadzwoń do nas pod nr 535 553 507 lub napisz na adres pomoc@lepszaoferta.pl

Jak wybrać, zamówić produkt? Pakiet Dom / Mieszkanie / Najemca z Benefia

Otwórz i wypełnij formularz dostępny pod tym linkiem. Jeśli masz problem z realizacją skontaktuj się z nami pod nr 535 553 507 lub napisz na adres pomoc@lepszaoferta.pl.

Ważna informacja: Mimo naszych wysiłków podejmowanych celem zapewnienia prawidłowości informacji, dotyczących produktów finansowych i usług, które prezentujemy na tej stronie internetowej, należy traktować je jedynie jako dane orientacyjne. Nie ponosimy odpowiedzialności w przypadku, gdy któraś z informacji okaże się, po czasie jej publikacji, niedokładna. Widzisz błąd? Zgłoś nam go w korzystając z podstrony kontakt.