Plus

Concordia Ubezpieczenia - Plus

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Concordia oferuje swoim klientom pakiet ubezpieczeń majątkowych, które chronią finansowo dom lub mieszkanie na wypadek rozmaitych zdarzeń losowych.

ocena
3
9
Polisa online
NIE
Opis
Co można ubezpieczyć w Concordii? Dom, mieszkanie i wyposażenie,domki letniskowe,obiekty małej architektury,kolektory słoneczne,nagrobki, grobowce,sprzęt wykorzystywany do prowadzonej działalności,siłowniki do bram i inne.
 

Czas realizacji Concordia Ubezpieczenia - Plus

Zgłoszenia obsługiwane jest maksymalnie do 24h, od czasu złożenia. Jeśli Twój czas oczekiwania jest dłuższy to zadzwoń do nas pod nr 535 553 507 lub napisz na adres pomoc@lepszaoferta.pl

Jak wybrać, zamówić produkt? Plus z Concordia Ubezpieczenia

Otwórz i wypełnij formularz dostępny pod tym linkiem. Jeśli masz problem z realizacją skontaktuj się z nami pod nr 535 553 507 lub napisz na adres pomoc@lepszaoferta.pl.

Ważna informacja: Mimo naszych wysiłków podejmowanych celem zapewnienia prawidłowości informacji, dotyczących produktów finansowych i usług, które prezentujemy na tej stronie internetowej, należy traktować je jedynie jako dane orientacyjne. Nie ponosimy odpowiedzialności w przypadku, gdy któraś z informacji okaże się, po czasie jej publikacji, niedokładna. Widzisz błąd? Zgłoś nam go w korzystając z podstrony kontakt.